Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vītolu fonda stipendiāts aicina jauniešus ticēt savām iespējām

Pieteikties Vītolu fonda stipendijai Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas audzēknim ieteikusi mamma un klases audzinātāja. “Izlasīju, iepazinos ar noteikumiem. Atzīmes man ir labas. Esmu no daudzbērnu ģimenes,” par sevi stāsta Mikus Krišs. Interešu viņam ir daudz, tomēr, piesakoties stipendijai, izvēle izdarīta par labu datorzinātņu studijām Latvijas Universitātē.

Intervijā Vītolu fondā jaunietim nācies atbildēt uz jautājumiem par motivāciju un izvēli, interesēm ārpus skolas. Mikus sapratis, ka fonda pārstāvjus interesē ne tikai atzīmes, bet arī, kāds ir pats cilvēks, un fonds cenšas atbalstīt jauniešu studijas tādās studiju programmās, kas sagatavo mūsu valstij vajadzīgus speciālistus. Pieteikšanās nosacījumi pieļāvuši norādīt divas studiju pro­grammas, un kā otro Mikus izvēlējies multimediju komunikāciju Rīgas Stradiņa universitātē.

“Es uzskatu, ka cilvēkam ir jābūt daudzpusīgam. Būt vienpusīgam, manuprāt, – tas nav veselīgi,” teic puisis, turpinot, ka vislabāk viņam patīk darboties ar datoriem un jaunajām tehnoloģijām, bet interesē arī ģeogrāfija, mūzika un māksla.


Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 3. maija “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Jelgava