Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zem augustā lāpītā Bāra ceļa tilta atklājas sapuvušas sijas (FOTO) 6

Aizlūzusi tilta sija bija par iemeslu vakar veiktajiem avārijas darbiem uz Svētes tilta, kas Bāra ceļu savieno ar Miezītes ceļu. Kāda “Ziņu” lasītāja, kas dzīvo Bāra ceļā, ziņo, ka pagājušajā piektdienā uz šī tilta ielūza vieglā automašīna. Tās pašas dienas vakarā pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” darbinieki caurumu tiltā aizlāpījuši, taču aizlūzusī sija apakšā palikusi, tādēļ otrdien avārijas darbi turpināti. 
“Ziņas” uz šī tilta bija tieši tobrīd, kad amatnieki atsedza aizlāpīto vietu. Tad atklājās, ka aizlūzusī sija ir sapuvusi. Upes ūdenī tā līdz šim nebija iekritusi tikai tāpēc, ka to pie tilta turēja klāt klāja dēļi. Kad amatnieki tos atsedza, sija, dažas minūtes iepuvušajai koksnei krakšķot un liecoties, iekrita Svētē. “Arī citas sijas izskatās sapuvušas,” sprieda viens no amatniekiem, norādot uz līgojošajiem tilta klāja dēļiem blakus remontētajai vietai. Pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” pārstāve Sandra Maļavko informē, ka reizē ar bojātās sijas un klāja nomaiņu tiks izvērtēts, kas būtu jāveic, lai tilts būtu drošs. Šī ir viena no zemākajām vietām pilsētā, tādēļ pavasara palos Bāra ceļa tilts bieži vien stāv ūdenī.

Foto: Gaitis Grūtups. Visu rakstu lasiet 4. oktobra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Zinātājs

Un to zīmi, kas bildē redzama, arī diezgan bieži neievēro.

pirms gada, 2018.10.04 17:02

...

Nez, vai tie pali ir tik lieli, ka tilts atrodas ūdenī...Tad jau pilsētā ar izaugsmi to sen vajadzēja pamanīt un pacelt tiltu augstāk. Pa to naudu, ko izgrūž bez vajadzības nepārtraukti greiderējot putekļainos ceļus, pa starpu vienu tiltiņu varēja ekselenti uztaisīt.

pirms gada, 2018.10.04 18:06

haha

Un cik puķu nav nodzerts?!

pirms gada, 2018.10.05 09:24

Jelgavniece

Tiltu remontēja arī pagājušajā gadā.Vai tiešām atbildīgie dienesti un specialisti neredzēja, ka sija ir katastrofālā stāvoklī? Arī šogad tilts bija slēgts augustā. Kaut ko nedaudz paremontēja-nomainīja sapuvušos dēļus.Vai arī augustā neviens neredzēja, ka sija jāmaina? Sija nevar sapūt mēneša laikā.Bija jāgaida, lai ielūstu mašīna?Tiešām?????

pirms gada, 2018.10.04 18:45

.,.

Darba tikums Jelgavā ir zudis līdz ar Jelgavas nobombardēšanu. Nepiedodami ilgi tur valda sovjetu domāšanas stils, kur cieņā ir darbības imitācija un naudas šķērdēšana. Vēl traģiskāk būs, ja tas turpināsies .......

pirms gada, 2018.10.04 22:02

Jelgava