Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona komandiera amatā iecelts majors Arvis Zīle

Nomainot līdzšinējo komandieri Ilmāru Džeņevu, ceremonijā Jelgavas pils pagalmā Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona komandiera amatā iecelts majors Arvis Zīle, informē Jelgavas pašvaldība.

Majors Zīle dienestu sācis 1995. gadā Aizsardzības spēku Robežsargu brigādē, 5. Jelgavas robežsardzes bataljonā, bet no 1999. līdz 2008. gadam dienējis Militārajā policijā. 2012. gadā majors Zīle absolvējis Baltijas Aizsardzības koledžu Igaunijā un zināšanas pilnveidojis arī ASV. Pēdējos sešus gadus jaunais bataljona komandieris dienējis apvienotajā štābā Operāciju plānošanas daļā un Ziemeļaustrumu daudznacionālo spēku štāba operāciju vadības daļā. Tāpat Zīle pildījis dienesta pienākumus starptautiskajās operācijās Kosovā un Afganistānā.

Zīle komandiera amatā nomainīja pulkvežleitnantu Ilmāru Džeņevu, kurš Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljonu vadīja kopš 2012. gada.

Vienlaikus ar komandiera maiņas ceremoniju tika atzīmēta arī Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljona 27. gadadiena.

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljons dibināts 1991. gada 9. septembrī, un tā teritorija aptver Jelgavu, Ozolnieku un Jelgavas novadu. Šobrīd bataljonā dienē vairāk nekā 400 zemessargu.

Svinīgajā ceremonijā piedalījās Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Ainārs Ozoliņš un Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis Andris Rieksts, kā arī bataljona zemessargi.


Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Jelgava