Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Zemgales Ziņas» saņem žurnālistikas Izcilības balvu par sekošanu novada amatpersonu darbam 9

Vakar Reiterna namā tika pasniegtas Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) Izcilības balvas par izciliem sasniegumiem žurnālistikā.

Izcilības balvu radio kategorijā saņēma Latvijas Radio žurnāliste Zaiga Grīnberga par Andra Amerika portretu, raksta Diena.lv, atsaucoties uz Nozare.lv.Pārējie šajā kategorijā izvirzītie nominanti bija Latvijas Radio žurnālists Uģis Lībietis par reportāžām no Minskas un Latvijas Radio žurnāliste Ginta Mūrniece ar sižetu par Latvijas Hipotēku un zemes bankas sadalīšanas procesu.Preses kategorijā Izcilības balvu saņēma žurnāla «Ir» žurnāliste Sanita Jemberga par publikāciju «Cilpa savelkas» - rakstu sēriju par «airBaltic».Citi šajā kategorijā izvirzītie pretendenti bija žurnāla «Rīgas Laiks» žurnālists Uldis Tīrons ar divām intervijām par Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu ar Valdi Turinu un Egilu Levitu un žurnāla «Playboy» žurnālisti Ivars Āboliņš un Egīls Zirnis ar Valērija Kravcova interviju.Reģionālo mediju grupā balvu saņēma «Zemgales Ziņas» par aktīvu un neatlaidīgu sekošanu Jelgavas novada amatpersonu darbībai un lēmumiem. Citi izvirzītie nominanti kategorijā Reģionālie mediji bija «Talsu Vēstu» žurnālists Dainis Kārkluvalks ar fotostāstu par Latvijas valsts vēsturi un Rietumu radio rīta programma «Rīta radiators».Izcilības balva par sasniegumiem televīzijas kategorijā tika pasniegta Latvijas Televīzijas «Panorāmas» žurnālistam Arnim Krauzem par intervijām ar Klāvu Olšteinu un Irēnu Krūmani.Citi šajā kategorijā izvirzītie pretendenti bija Latvijas Televīzijas raidījuma «De facto» žurnāliste Inga Šņore ar sižetu sēriju par Latvijas Valsts mežu ziedojumu politiku un TV3 raidījuma «Nekā personīga» žurnāliste Odita Krenberga ar sižetu sēriju par Kubā dzīvojušās Neimaņu ģimenes atgriešanos Latvijā.|Savukārt interneta mediju grupā balva tika pasniegta portāla «Delfi» žurnālistei Zanei Mačei par publikāciju «Anglijas tiesa pieprasa Lembergam zvērēt par saviem īpašumiem». Interneta kategorijā izvirzītie pretendenti bija arī barikāžu radio «Ir» un Fotokvartāla žurnālistes Zanes Zajančkauskas «Kā nepamanīt 9.maiju?».LŽA balva «Gada biedrs» tika pasniegta Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes žurnālistikas programmas vadītājai Andai Rožukalnei, kura bija pirmā LŽA valdes priekšsēdētāja.Publikācijas vērtēja pieci LŽA ievēlēti komisijas locekļi: Krauze, Gints Grūbe, Ainārs Dimants, Evita Puriņa un Lauris Zvejnieks. Ja balsojums skāra kāda žūrijas locekļa pārstāvētos medijus, tad viņš balsojumā nepiedalījās.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Malači,malači!i Ieteiktu pavētīt un izpētīt vēl vienu CAUNES un KO izdarību - Staļģenes māju apsaimniekošanas lietu.

pirms 7 gadiem, 2012.03.19 19:56

cerība

Ceru , ka jūs tikpat enerģiski pieķersieties arī Ozolnieku novadam, jo savējo būšana , radu un draugu likšana amatos, konkursu organizēšana tā lai uzvar "pareizais" un citas ļaunprātības ir Ozolnieku domes un tās vadošo politiķu kā Aināra, Leča, Baranovska vizītkarte.

pirms 7 gadiem, 2012.03.19 10:59

divaini

apsveicu, bet nekādi nesaprotu, kāpēc citiem medijiem ir kā pie cilvēkiem- katram darbam savs autors, bet šeit ZZ. nu piemēram , blavu par izcilību par interviju ar Klāvu Olšteinu un Irēnu Krūmiņu saņēma Arnis Krauze, bet ne jau LTV vai Kots personīgi. a ZZ, ko KUpčs to nav pelnījis. viņš rok, a lauurus plūc iedomīgā redaktore

pirms 7 gadiem, 2012.03.18 21:34

sabio

Apsveicu! Cerams, kas nākamajās vēlēšanās Caune izgāzīsies kā veca sēta.

pirms 7 gadiem, 2012.03.18 16:17

ap

Prieks par Jūsu darba novērtējumu. Turpiniet tāpat!

pirms 7 gadiem, 2012.03.18 10:37

prieks

Prieks par" Zemgales ziņas"Žurnālistiem! Tā turpināt!

pirms 7 gadiem, 2012.03.17 16:36

vēlētāja

Malači,tā turpināt un novest līdz galam CAUNES un KO izdarību lietu

pirms 7 gadiem, 2012.03.17 12:10

Jelgava