Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziedot.lv projektā «Laimīgai Latvijai» palīdzēts teju 200 cilvēkiem, arī Jelgavā

Ziedot.lv labdarības projekts «Laimīgai Latvijai» jau vairāk nekā pusgadu ir atbalsts cilvēkiem, kurus skārusi smaga slimība vai kuri bez līdzcilvēku palīdzības nespēj atrisināt savas problēmas. Kopumā visā Latvijā no 12.marta līdz oktobrim ar ziedojumu tālruņa palīdzību, pārskaitījumiem, ziedojumu kastītēm pie «Maxima» veikalu kasēm un citiem atbalsta veidiem grūtībās nonākušajiem ir savākti 101 523 lati. Daļa ziedojumu jau ir sasnieguši savus adresātus – palīdzība sniegta 48 ģimenēm un kopumā teju 200 cilvēkiem.

Pašlaik palīdzība nelaimēs nonākušajiem ir sniegta par 44 863 latiem. Savukārt no kopējiem ziedojumiem atlikusī summa vēl ir apstrādes procesā, lai jau drīzumā sniegtu palīdzību tām ģimenēm, kurām tas visvairāk nepieciešams, skaidro Ziedot.lv pārstāve Ilze Ošāne.Pateicoties saziedotajiem līdzekļiem, palīdzība ģimenēm nodrošināta dažādās Latvijas vietās. Tostarp tā sniegta deviņiem smagi slimiem cilvēkiem no trūcīgām ģimenēm Strenčos, Liepājā, Kuldīgā, Skrundā, Rīgā un Kolkā, 17 gadījumos apmaksājot medikamentu iegādi par kopējo summu 3 624 lati. Sniegta palīdzība arī bērniem invalīdiem.Ziedot.lv atbalsts bijis neatsverams arī sirmgalvjiem, kuriem pēc rēķinu apmaksas neatliek līdzekļu ikdienā nepieciešamo lietu iegādei.Arī ārkārtas situācijās, piemēram, zaudējot tuvinieku ārvalstīs, Latvijas iedzīvotāji varējuši paļauties uz projekta «Laimīgai Latvijai» atbalstu. Palīdzība sniegta četrām ģimenēm Ogrē, Jelgavā, Ventspilī un Rīgā, 18 reizes apmaksājot medikamentu iegādi un apbedīšanas izdevumus, kā arī no ārvalstīm atgādājot apbedīšanai dzimtenē divus piederīgos. Kopumā ārkārtas situācijās izlietoti 21 706 lati. Tāpat «Laimīgā Latvija» nodrošinājusi pajumti, palīdzot pēc ugunsnelaimēm atjaunot mājokļus. Vairāk nekā pusgadu projekts nereti bijusi arī daudzbērnu ģimeņu vienīgā cerība. Palīdzība sniegta 12 ģimenēm Rīgā, Lielvārdē, Aizputē, Talsu novadā, Alūksnē, Kuldīgas, Siguldas un Burtnieku novadā, 16 reizes apmaksājot mājokļa remontu, dziļurbuma veikšanu, santehnikas un projektēšanas darbus, kā arī daudzus citus tehniskus darbus un ikdienai nepieciešamu lietu iegādi par kopējo summu - 5 882 lati. Pašlaik Ziedot.lv projektā tiek strādāts vēl ar 13 ģimenēm, kurām plānotais palīdzības apjoms ir 18 700 latu.

Pievieno komentāru

Jelgava