Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziņas par Zemgali LTV grib veidot viens uzņēmums

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sēdē tika atvērti pieteikumi konkursam «Par novadu televīzijas ziņu sižetu veidošanu 2013.gadā». Konkursam pieteikušies 5 pretendenti, biznesa portālu Nozare.lv informēja NEPLP informācijas centra vadītāja Sanita Blomniece.

Pretendenti ir SIA «Valmieras TV» novadu televīzijas ziņu sižetu veidošanai par Vidzemi, «Televīzijas studija «TV Spektrs»» ziņu sižetu veidošanai par Zemgali, SIA «Latgales Reģionālā televīzija» un SIA «Dautkom TV» ziņu sižetu veidošanai par Latgali, kā arī SIA «Talsu televīzija» ziņu sižetu veidošanai par Kurzemi.Pretendentu pieteikumi tiks vērtēti NEPLP 28.decembra sēdē, kad pretendentiem būs jāierodas NEPLP telpās ar iepriekšējā dienā veidotu sižetu DVD formātā.Kā ziņots, NEPLP 7.decembrī izsludināja konkursu «Par novadu televīzijas ziņu sižetu veidošanu 2013.gadā», tā mērķis ir iepirkt novadu televīzijas ziņu sižetus sabiedriskā pasūtījuma realizācijai Latvijas Televīzijai (LTV) 2013.gadā.Konkursā tika aicināti pretendenti no katra no Latvijas novadiem - Kurzemes, Latgales, Vidzemes un Zemgales. Pretendentu iesniegumi tiek vērtēti divos posmos.Pretendentiem par dalību konkursā bija jāiemaksā 100 latu, teikts konkursa nolikumā. Nolikuma arī rakstīts, ka iepirkuma apjoms ir 301 divas minūtes garš televīzijas sižets, kas tiks iekļauts LTV ziņu raidījumā «Šodien Latvijā un pasaulē». Par katru sižetu samaksa ir 76 lati.Par konkursa uzvarētājiem nobalsos NEPLP, kas ir tiesīga nozīmēt vienu uzvarētāju no katra Latvijas novada.

Pievieno komentāru

Jelgava