Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziņas par Zemgali LTV veidos «TV Spektrs»

Noteikti uzvarētāji konkursā «Par novadu televīzijas ziņu sižetu veidošanu 2013.gadā», liecina Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes mājaslapā ievietotā informācija. Uzvarētāji tika noteikti NEPLP 28.decembra sēdē.

2013.gadā novadu televīzijas ziņu sižetus par Vidzemi veidos SIA «Valmieras TV», par Zemgali - «Televīzijas studija «TV Spektrs»», par Latgali - SIA «Latgales Reģionālā televīzija» un par Kurzemi - SIA «Talsu televīzija». Konkursa mērķis ir iepirkt novadu televīzijas ziņu sižetus sabiedriskā pasūtījuma realizācijai VSIA «Latvijas Televīzija» (LTV) 2013.gadā.Kā ziņots, pieteikumi konkursam bija jāiesniedz līdz 2012.gada 19.decembrim. Pieteicās pieci pretendenti.Iepirkuma apjoms ir 301 divas minūtes garš televīzijas sižets, kas tiks iekļauts LTV ziņu raidījumā «Šodien Latvijā un pasaulē». Par katru sižetu samaksa ir 76 lati. Pretendentiem 28.decembrī bija jāierodas NEPLP telpās ar iepriekšējā dienā veidotu sižetu DVD formātā.Par konkursa uzvarētājiem balsoja NEPLP, kas ir tiesīga nozīmēt vienu uzvarētāju no katra Latvijas novada.

Pievieno komentāru

Jelgava