Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas, Dobeles un Tērvetes novados skolēnu autobusi kursē neatkarīgi no skolu apmeklējuma

Jelgavas, Dobeles un Tērvetes novados pašvaldību uzturētie skolēnu autobusi kursē neatkarīgi no skolu apmeklējuma šorīt, kurš dažādās skolās esot atšķirīgs un vairāk atkarīgs no vecāku izvēles, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībās.

Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone aģentūru LETA informēja, ka Jelgavas novadā šorīt kursēja visi skolēnu un maršruta pārvadājumu autobusi, līdz ar to skolēni, kas izmanto sabiedrisko transportu un uz skolu devās, veiksmīgi un laikus esot nokļuvuši skolā.

Apmeklējums ir dažāds, ņemot vērā, ka katrā ģimenē vecāki individuāli izvērtējuši esošo temperatūru. Visapņēmīgāk uz skolu devušies Sesavas pamatskolas skolēni un Sesavas, Svētes pagastu pirmsskolas audzēkņi - turpat 80% ir nodarbībās. Arī Elejas pagasta izglītības iestādē ir 70% apmeklējums skolēnu vidū un 50% apmeklējums pirmsskolā. Visvairāk brīvdienas iespēju izmantojuši Vilces, Svētes pamatskolas skolēni un Svētes pamatskolas Glūdas filiāles audzēkņi. Pārējās iestādēs var teikt, ka vidēji ir 40-50% apmeklējums, informēja Kaņepone.

Dobeles novada izglītības pārvaldes vadītāja Maruta Vaļko apstiprināja, ka arī Dobeles novadā visos skolēnu pārvadāšanas maršrutos transports ir nodrošināts kā vienmēr. Sākumskolas klasēs apmeklējums esot dažāds, pārsvarā ap 85% bērnu ir skolā un mācās.

Tērvetes novada skolās - Augstkalnes vidusskolā un Annas Brigaderes pamatskolā - ieradusies aptuveni puse no visa skolēnu skaita. "Paldies vecākiem, ka skolā pārsvarā vismazāk skolēnu ir pirmsskolas grupās un 1.-6.klasēs," atzina Tērvetes novada domes izglītības darba koordinatore Inita Roze.

Viņa informēja, ka mācību stundas notiek un neieradušies skolēni tiks informēti ar e-klases starpniecību. Skolēnu autobusi kursē ierastajā kārtībā.

Foto: busglobe.com

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas