Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Mūzikas vidusskolā šodien Atvērto durvju diena

Jelgavas Mūzikas vidusskolā šodien no  pulksten 11 notiks Atvērto durvju diena. Būs koncerts un iepazīšanās ar mūzikas instrumentiem.

Šobrīd Jelgavas Mūzikas vidusskola ir Kultūras ministrijas padotības iestāde, kura īsteno profesionālo vidējo (58 audzēkņi) un profesionālās ievirzes (360 audzēkņi) izglītību  mūzikā.

Šeit var apgūt klavieru, stīgu instrumentu, dažādu pūšaminstrumentu, sitaminstrumentu, akordeona, ģitāras un  kokles spēli, kā arī solo dziedāšanu, kordiriģēšanu un mūsdienu ritmisko mūziku.

Mācoties Mūzikas vidusskolā, papildus mūzikai tiek apgūti arī vispārizglītojošie priekšmeti. Skolas absolventi iegūst konkurētspējīgu izglītību un var turpināt studijas gan mūzikā, gan citās augstskolās.

Izglītības iestādē darbojas dažādi kolektīvi – kori, orķestri, ansambļi. Audzēkņi regulāri piedalās konkursos, festivālos un citos radošos projektos, tā apliecinot profesionālo meistarību.

Foto: no zz.lv arhīva

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas