Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novada sociālās darbinieces saņem Zonta kluba pateicības rakstus 12

Vakar Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī Jelgavas Zonta klubs sveica labākās Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Dobeles novada - kopā deviņas - sociālā darba speciālistes. No Jelgavas novada tika suminātas trīs sociālā darba speciālistes - Nellija Veinberga, Linda Ozola un Kristīne Znotiņa, kas saņēma pateicības rakstus par ieguldīto darbu iedzīvotāju labā.

Jelgavas Zonta kluba prezidente Rita Vectirāne atgādināja, ka sociālā darba speciālisti uzklausa grūtībās nonākušos cilvēkus, sniedz viņiem atbalstu un palīdz rast risinājumus. «Lai izceltu sociālā darba labas prakses piemērus Jelgavas pilsētā, Jelgavā un Dobeles novadā, Jelgavas Zonta klubs organizēja konkursu «No sirds uz sirdi». Konkursa mērķis bija noskaidrot visprofesionālākos un radošākos sociālā darba speciālistus, kuri sekmējuši problēmsituāciju mazināšanu vai pārvarēšanu, un tādējādi uzlabojuši cilvēku dzīvi un iekļaušanos sabiedrībā,» skaidroja R.VectirāneElejas Bērnu un ģimenes atbalsta centra vadītāja N.Veinberga tika izvirzīta nominācijai «Par ievērojamāko sasniegto rezultātu», informē Jelgavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Kaunese. N.Veinberga centrā strādā 16 gadu un savā darbā izceļas ar lielo atdevi un plašo sirdi. L.Ozola ir Jelgavas novada Sociālā dienesta sociālā darba nodaļas vadītāja, izvirzīta nominācijai «Par harmonisku cilvēcisko īpašību un profesionālo prasmju apvienojumu sociālā darba speciālistā». Guvusi pieredzi sociālajā darbā iepriekš, L.Ozola sāka strādāt Sociālajā dienestā līdz ar tā izveidi. Ar L.Ozolas palīdzību tika izveidota Jelgavas novada sociālā dienesta darbības sistēma.Savukārt K.Znotiņa, Jelgavas novada Sociālā dienesta sociālā darba nodaļas vadītāja, nominēta «Par lielāko neatlaidību un vēlmi panākt uzlabojumu». K.Znotiņa ir palīdzējusi daudzām Zaļenieku ģimenēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Saule

Hm,kāpēc tiek dzēsti komentāri un patiesi komentāri.Kā nauda un sveša manta līp pie rokām Jelgavas sociālā dienestā.

pirms 6 gadiem, 2012.02.13 23:37

nesaprotu

komentāram: 13.02.2012. 13:26:55
..."Nu ko tizlam un skauģim padarīsi !"-nesaprotu, paskaidrojiet, lūdzu, kura no viņām (laila vai gita) ir tā tizlā, kura tā skauģe? to, ka viņas , visticamāk, pavāji pilda savus pienākumus, protams, ja tādi viņām ir, to ir ievērojuši daudzi. starp citu- kā latvijā var kļūt par sociālo darbinieku viņu gados? vēl jau ir anekdote par to, kā šīs "lefkojas" meklēja mājas darbu pildītājus, lai varētu studiju kursu pabeigt. dāsns mums tas sociālais budžets, dāsns. un vēl viens jautājums: kā laila šodien nokļuva elejā? ja melosi- prasīšu, lai novada domē paskaidro. kas tā par pelēku vilces pagasta mašīnu suzuki, ar kuru lailas bērnus, it kā uz skolu vecaistēvs vadā, it kā no skolas arī?

pirms 6 gadiem, 2012.02.13 22:51

Zuze

Šajā darbā nevar atbildēt - uz mani tas neattiecas. Žēl, ja cilvēks ir tikai formas pēc.

pirms 6 gadiem, 2012.02.13 19:12

Nu ko tizlam un skauģim padarīsi ! :) ....Pirms rakstīt vajadzētu noskaidrot un pārbaudīt faktus-ka nenākas abildēt par saviem vārdiem, pareizāk sakot-par ķengām un apmelojumu-un tā pa nopietnam. Zināšanai-Lailai nemaz nevajadzēja būt tur,kur aiz stūra viņu medīji... Arī "Lienīte" jau spriež pēc sevis.... nu ko - neroc bedri citam, ka pats neiekrīti...

pirms 6 gadiem, 2012.02.13 13:26

tizlenim

Tu esi I D I O T S, Laila no rīta strādā Eleja, ja nezini tad neraksti, izkatisies gudrāks...

pirms 6 gadiem, 2012.02.13 13:25

jelgavniece

Vai tiešām nevar beigt ķengāties? Ko aiztieciet sociālos darbiniekus?

ZZ līmenies tiešām zemāks par zemu.

pirms 6 gadiem, 2012.02.13 11:33

inta2

nesaprotu, kas nav taisnība? Katram jau sava taisnība. Nomelnot jau ir visvieglāk. Latvietim jau kā saka, otrs latvietis kā putukrējums ar zemenēm!!! Un kāda starpība- Laila, Gita, Zita ,Vita vai Olita???

pirms 6 gadiem, 2012.02.12 19:08

sniegs222

tur jau daudz to darbinieču un tikai divas izcēlās ar lielo palīdzēšanu!??! nezinu, nezinu gan, vai tā ir. ja jau tās pārējās neko nedara, lai laiž vaļā! gan šitās pirmrindnieces tiks galā ar visu pagastu pabērniem.

pirms 6 gadiem, 2012.02.12 14:01

nesaprotu

Inta, Jūs variet neticēt, bet .. Jums jau tikai liekas. ja vajadzētu kopā nofotografēties reklāmai, šašlikus uzcept darba laikā, humpalu kastes sadalīt- gan jau arī trešais štata darbinieks uzrastos. te ir runa par to, ka darbinieku NAV, ja cilvēkiem ir sociāla rakstura problēmas. tās-laila un gita ir tikai vārdi algas sarakstos.

pirms 6 gadiem, 2012.02.12 13:40

Inta

neticu, ka tā atbild .. ir vismaz divas soc. darbinieces - Laila un vēl viena.. liekas ka Gita

pirms 6 gadiem, 2012.02.11 22:37

nesaprotu

citā pagastā apbalvo, bet Vilcē nav neviena sociālā darbinieka. zvani uz pagastu, atbilde- tā nav mūsu darīšana! pagasta pabērni nav mūsu darbalauks???

pirms 6 gadiem, 2012.02.11 20:47

Vietējās ziņas