Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novadā sveiks mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus un viņu skolotājus 7

Ceturtdien, 16. maijā, Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune Zaļenieku kultūras namā novada izcilākajiem skolēniem un viņu pedagogiem pasniegs pašvaldības Pateicības rakstus un naudas balvas par sasniegumiem 15 valsts un reģionālajās mācību priekšmetu olimpiādēs un 11 profesionālajos konkursos, informē Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Kopumā apbalvojumus saņems 87 izglītojamie, kuri 2018./2019. mācību gadā guvuši teicamus un izcilus sasniegumus dažādās reģionālajās un valsts mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs, kā arī valsts mēroga vai starptautiskajos profesionālās ievirzes  konkursos. Atzinību saņems 70 pedagogi par izglītojamo sasniegumu veicināšanu, kā arī tiks godinātas izglītojamo ģimenes. Olimpiāžu uzvarētāji un viņu skolotāji saņems naudas balvas 9020 eiro apmērā.

Jāuzsver, ka olimpiādēs un konkursos izglītojamajiem šajā mācību gadā ir veicies labāk nekā pagājušajā mācību gadā.

Starp labākajiem valsts mērogā šogad ir Elejas vidusskolas 12.klases skolniece Justīne Dižpētere, kura ieguvusi 3. vietu latviešu valodas un literatūras olimpiādes III jeb valsts kārtā un 1.vietu valsts II kārtā Jelgavas un Ozolnieku novados.

Savukārt starp skolēniem, kuri ieguva 1.vietu vairākās mācību priekšmetu olimpiādēs Jelgavas un Ozolnieku novados, jeb valsts olimpiādes II kārtā, jāizceļ Kalnciema vidusskolas 11.klases skolniece Kristīne Švalbe, kura ieguvusi 1.vietu  latviešu valodas un matemātikas olimpiādēs un Šķibes pamatskolas 9. klases skolnieku  Īvu Zveju, kurš ieguvis 1. vietu gan bioloģijas, gan vēstures, gan matemātikas olimpiādēs.

Izcilus panākumus guvuši arī profesionālo konkursu dalībnieki. Piemēram,  Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas 4. kursa audzēknis Ervīns Marcinkevičs ieguvis 1.vietu valsts mērogā konkursā "Jaunais automehāniķis 2019", iegūstot tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskā konkursā Polijā. Savukārt Lielplatones internātpamatskolas audzēkņiem Kristapam Geisleram, Mārcim Salmiņam, Mārai Babrei un Solvitai Modrai Dovnorovičai - 1. vieta  starptautiskajā konkursā „Protu, varu, daru”, demonstrējot izcilas prasmes pavāra palīga profesijā. Tāpat Jelgavas novada bērni un jaunieši apliecinājuši savu talantu mākslas novirzienā, iegūstot 1. vietas Starptautiskā vizuālās mākslas konkursā "Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot", kur labāko vidū Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas audzēkne Karīna Bogdanova un Vircavas vidusskolas 2. klases skolniece Viktorija Miltiņa.

Šāds svinīgais pasākums Jelgavas novadā tiek rīkots jau 14. gadu, paužot pateicību un lepnumu par skolēniem un pedagogiem, kuri ar nezūdošu enerģiju un neatlaidību sasniedz augstus rezultātus izglītības jomā, tā sekmējot kopējā izglītības līmeņa celšanos novadā, kā arī veicinot Jelgavas novada vārda atpazīstamību Latvijā un Eiropā.

Foto: no Jelgavas novada pašvaldības arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Gaisma

"Olimpiāžu uzvarētāji un viņu skolotāji saņems naudas balvas 9020 eiro apmērā". Tiešām, katrs tik daudz?

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.15 21:03

Anonīms

Tā summa ir visiem kopā))))

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.15 21:40

Žozefīns Airis

slava mūsu novada diženejam vadītājam ! mēs, jelgavas rajona iedzotāji, atbalstam partikas un valdības politiku oilnā apmērā !
paskatieties- kāds jauks aplis tika uzbūvēts Tušķos,- tagad Eizenšteins Teļapakausis var drošu uz Tušķu bodi ar samokatu aizbraukt pēc Tērvetes aliņa , kamēr viņa maman ņemas ar kapu smiltīm !

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.15 22:00

:D

Nezināju, ka novada diženais vadītājs arī ceļus būvē! ;D

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.16 11:01

Hmm

Žozefīn, Tev skolā smagi gājis, jo grama tika ir uz 0 ballēm, par domas izklāstu - vispār nerunāsim. Tēmu arī neesi sapratis. Kauns un negods.

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.17 09:25

Pensionāre

Nopirkšu govi, nosaukšu viņu par Olimpiādi.

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.16 10:28

to Žozefīns Airis

Tev skauž,jo pats bez kļūdām pat komentāru nevari uzrakstīt.

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.16 14:14

Vietējās ziņas