Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

20 novada deju kolektīvi «iedancos» Staļģenes sporta halli

Pēc gada pārtraukuma jau vienpadsmito reizi Jelgavas novada deju kolektīvi tiksies kopīgā pasākumā «Ziemas sadancis» – 6. februārī pulksten 17 dejotāji iemēģinās Staļģenes sporta halli, jo pagastu kultūras un tautas nami tiem kļuvuši par šauru, informē Jelgavas novada pārstāve Dace Kaņepone.

«Ziemas sadancī 2016» grīdu dimdinās 20 kolektīvi no Jelgavas novada. «Tas ir profesionālās stājas un izaugsmes apliecināšanas pasākums, kas nenoliedzami savijas kopā ar vienkāršu sadraudzēšanos, saliedēšanos un kopības izjūtu,» skaidro Jelgavas novada tautas deju kolektīvu virsvadītāja Ieva Karele.

Pēdējos gados ir ievērojami audzis tautas deju kolektīvu skaits Jelgavas novadā. «Ja pirms diviem, trim gadiem novadā bija 12 deju kolektīvi, tad šobrīd jau ir sasniegts apaļš skaitlis – 20. Katrā paaudzē nākuši klāt kolektīvi, piemēram, kādreiz novadā bija tikai viens senioru deju kolektīvs – «Brūklenājs», bet tagad seniori dejo gan Valgundē, gan Zaļeniekos, kā arī Vilcē,» stāsta I. Karele.

Koncerta programma šogad solās būt īpaši bagātīga, tiks izdejotas vairāk nekā 30 dejas. Katrs kolektīvs sagatavojis pašu izvēlētas divas dejas. «Pamatā kolektīvi uzstāsies pa vienam ar pašu izvēlētām dejām, taču būs arī vairāki priekšnesumi, kuros kolektīvi apvienosies,» piebilst I.Karele.

Foto: Roberts Ķesteris

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā