Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deputāts Rimša atvainošanos gaida, kājās stāvot 13

Jelgavas novada domes deputāts Kārlis Rimša paziņojis, ka, gaidot atvainošanos no domes piesaistītā jurista Dzintara Lagzdiņa, nolēmis turpmākās domes sēdes vadīt, kājās stāvot. Domstarpības starp K.Rimšu un Dz.Lagzdiņu izcēlās sēdē, kurā K.Rimša prasīja atsaukt, viņaprāt, juridiski nekorekto informāciju par Kalnciema iedzīvotāju Valentīnu Rudenko, kas no pašvaldības iznomātajā zemē bija nelikumīgi uzbūvējusi ēku (oktobrī Jelgavas novada pašvaldība to piespiedu kārtā nojauca). Dz.Lagzdiņš uz šo K.Rimšas prasību reaģēja tā, ka deputātu nosauca par sabiedrības maldinātāju.  

K.Rimša skaidro, ka savulaik Kalnciema pilsētas dome V.Rudenko bija iznomājusi zemi ar apbūves tiesībām. Tādēļ nebija korekti domes priekšsēdētājam Ziedonim Caunem televīzijas intervijā teikt, ka V.Rudenko bija iznomājusi zemi sakņudārzam un tad nelikumīgi tur uzcēlusi māju. “Es saprotu, ka domes priekšsēdētājs var izteikties juridiski neprecīzi jeb “sadzīviski”, kā tika vēlāk paskaidrots. Taču no pašvaldību apkalpojoša jurista es varu prasīt precizitāti,” teic deputāts. No pašvaldības puses izplatīta nepareiza informācija arī par to, ka V.Rudenko pēc administratīvā soda saņemšanas bija turpinājusi būvēt nelikumīgo ēku.

Jelgavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Kaņepone norāda, ka jautājums par to, vai deputātam sēdē sēdēt vai stāvēt kājās, ir viņa paša izvēle. Pašvaldības pārstāve apstiprināja, ka novembra domes sēdē, kas ieilga līdz četrām stundām, K.Rimša tiešām visu laiku stāvēja kājās.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Iedzivotājs

Jelgavas novada dome - pati ciniskākā dome Latvijā.

pirms gada, 2017.12.15 17:58

Vladimirs no Kalnciema

Nu ne visi tur it tādi, bet lielais ar saviem roklaižām gan rīko kārtīgu bezpriģelu..

pirms gada, 2017.12.15 19:02

Latvietis

Nu šī jau nu noteikti ir baigi svarīga ziņa. Grūtupam nav ko saskricelēt citu, tad nu apraksta sava čoma ākstības. Un abiem labi. Vienam publicitēte otram alga.

pirms gada, 2017.12.16 10:40

Kārlim

Cik ilgi tu tur māžosies? Vai pa 4 gadiem neesi sapratis, ka ar saviem lozungiem, piektklasnieka līmenī rakstītajiem domes lēmumprojektiem un ņemšanās ap juristiem, tikai izraisi jautrību, bet tavas pseidoproblēmas nevienu neinteresē.
Nu ne velti ir noteikts pensijas vecums, kad cilvēks ir noguris ne tikai fiziski, bet arī smadzenes sāk bremzēt. Tak saņemies un ej pelnītā atpūtā. Auklē mazbērnus un taisi šiem koka zirdziņus, nevis demoralize domes sēdes, kas pateicoties tev, bezjēdzīgi ievelkas līdz vēlam vakaram

pirms gada, 2017.12.16 13:35

Kārlis

Te jau kāds domes nostrādājies darbinieks ierunājās... hahah

pirms gada, 2017.12.16 23:42

Kārlis Rimša

Savā laikā bijušai prezidents Guntis Ulmanis izdeva grāmatu ,,No Tevis jau neprasa daudz'' . Cienījamie manis zākātāji, arī es no Jums neprasu daudz - ja ir pretenzijas, neskaidrības, vai jautājumi esmu pieejams 24 stundas dienā un septiņas dienas nedēļā.
Ar cieņu novada domes deputāts Kārlis Rimša Tel 29152048

pirms gada, 2017.12.17 00:37

Kārlim

Bet protams, nu ko no tevis prasīt...? Ko tu esi spējīgs piedāvāt vai ierosināt? Vai esi iesniedzis kaut vienu sakarīgu, gramatiski un juridiski parieizi noformētu lēmumprojektu, kas veicina novada attīstību, izaugsmi? Vai tev ir idejas? Nē! Tu visu savu deputāta laiku malies pa sīkumiem, kritizē visu, kas tiek piedāvāts. Tad tev kāds zemes pleķis šķiet pārāk vērtīgs, lai atsavinātu, tad juristi ne tie, tad priekšsēdētājs sliktais, iepirkumu procedūra ne tā kā vajag. Katrā puslīdz normālā dokumentā tu meklē "blusas", tēlojot baigo ekspertu un lietpratēju. Ne jau nomainot juristus vai pāris citus darbiniekus, kaut kas mainītos. Arī nākamie tev šķistu slikti. Un tas tikai tādēļ, ka lielākā daļa cilvēku nespēj nolaisties ne līdz tavas izglītības, ne inteliģences līmenim. Tev veicies, ka esi atradis pāris opozīcijas jaunpienācējus domubiedros. Tikai atceries, ka arī šie tevi ne cik augstu nevērtē. Vienkārši tu esi vajadzīgs, lai nepieciešamības gadījumā balsotu pret.

pirms gada, 2017.12.21 21:10

Džambo

Gan jau Dzinčam paliks žēl Kažas un atvainosies, lai šis var piesēst. :))

pirms gada, 2017.12.17 22:22

Džambo

Varbūt man vajadzēja zvanīt un komentāru izteikt Kažam telefoniski..?! Hmm.. Bet mož šis guļ jau?!

pirms gada, 2017.12.17 22:23

PRIEŽU JĀNIS

Kārlīti, Kārlīti, Manu mazu brālīti: Tavu lielu bļāvienu, Kā vērša māvienu! Mū, mū, mū! Ū, ū, ū!
Vērsīts mauj sieniņa, Teliņš mauj pieniņa, Ko tu gribi, Kārlīti, Manu mazu brālīti! Mū, mū, mū! Ū, ū, ū!

pirms gada, 2017.12.23 13:05

Broņus

Bet ko par to visu saka mežakuiļa paskatam līdzīgais priekšsēdis ?

pirms gada, 2017.12.25 13:32

K.R.

Mikstais stāv??? Būtu istais džeks tak atštaukātu, a tē stav... vienvard sakot mikstais... vai tiešam stāv?

pirms gada, 2017.12.29 12:01

Jelgavas novadā