Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Elejā cer, ka peldbaseins nepaliks «uz papīra» 13

Ap simt elejnieku, sesavnieku, vilcenieku un citu Elejas apkārtnes iedzīvotāju pulcējās Elejas saieta namā, kur notika SIA «DG Baltic» izstrādātā sporta kompleksa projekta sabiedriskā apspriešana. Lielais vairums sanākušo projektu vērtēja atzinīgi. Vienīgi nav skaidrs, kad tas varētu īstenoties dzīvē. «Es trīsdesmit gadu esmu gaidījusi sporta halli.  Ļoti, ļoti, ļoti ceru, ka šīs projekts izdosies. Arī peldēšana bērniem ir mācību programmā. Pareizi, nauda ir jāskaita, bet Eleja attīstās, tajā ir lielākā vidusskola novadā, un bērni ir mūsu nākotne. Lai novadam šis projekts izdodas!» sapulcē teica Elejas skolotāja un slaveno regbistu trenere Sandra Avota.


Foto: Gaitis Grūtups, sporta kompleksa un baseina projekts. Visu rakstu lasiet 16. marta «Zemgales Ziņās»

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Sporta treneris

Bez skaudības. Klau kolēģe, slaveno vieglatlētu, volejbolistu, regbija trenere! Laikam arī peldēšanā esi speciāliste un būs kāds paveids kurā nav vajadzīgas trenera iemaņas......

pirms 2 gadiem, 2017.03.16 20:17

Johaidi

Attopaties, baseina u.c. projektu īstenotāji! Jāremontē arī ceļi bez kuriem novadam nav nākotnes, jo bez normālas infrastruktūras cilvēki laukus pamet! Kas tad peldēs un sportos jaunajos objektos? Izglītības iestādes pašlaik ir pustukšas un aprij pusi no novada budžeta. Kas mācīsies renovētajos un jaunuzceltajos objektos!? Kāda vella pēc Vilces skolā tikko bija jāiegrūž vairāk, kā miljons eiro?! Laiks sākt reāli domāt un saimniekot, lai lauki neizmirst! Ziedoni, izlasi šo!

pirms 2 gadiem, 2017.03.16 23:25

johaidī

Es vēlos baseinu un viss. Cilvēkiem būs darbs.

pirms 2 gadiem, 2017.03.17 17:21

dimdiņš

Ziedonim PO

pirms 2 gadiem, 2017.03.17 18:08

dimdiņš

Nav gan PO, bet tev ir gan PO!

pirms 2 gadiem, 2017.03.17 18:17

hugo

Par Vilci var piekrist, diža vajadzības grūst miljonu droši vien nebija, bet nekas, gan jau bērnudārzam un pagasta pārvaldei telpas būs jaukas. Skolu tur gan būtu jāklapē ciet.
Par ceļiem gan bik garām. Budžeta īpatnība ir tā, ka ceļi tiek lāpīti no īpaša ceļu fonda. Tam ar skolu vai baseinu nav nekāda sakara. Turklāt, tā ir tikai hipotēze, ka visas nelaimes ir no sliktiem ceļiem. Uz Eleju ceļu sataisīja, uz Sesavu, Vilci arī ved asfaltēts ceļš. Un? Vai tādēļ tur ir milzīgs tautas pieplūdums? Ļoti labs asfalts ir ceļam no Vilces uz Ķīvi. Kalnrožu veikals kaut kā no tā neizdzīvoja. Ne jau ceļi ir vienīgais priekšnosacījums attīstībai. Lai kā negribētos atzīt, bet lauki ir izmirstoša teritorija. Un varbūt, ka nav nemaz tik drūmi. Tie n-tie ciemi, kuros šobrīd dzīvo vairums bezdarbnieku ir tikai kolhozu paliekas. Nav kolhozu, nevajag arī ciemus. Laukos jādzīvo tikai tiem, kas spējīgi sevi pabarot no lauksaimnieciskās ražošanas, kā arī pietiekami turīgiem pilsētniekiem, kuriem lauki ir guļamvagons. Pārējie uz pilsētu un viss. Tad gan varētu celties jautājums par skolām, baseiniem, zālēm. Lai gan, tiem turīgajiem, kas paliks laukos, arī būs vajadzība peldēt vai sportot.

pirms 2 gadiem, 2017.03.17 22:10

elejnieks

Es ļoti ceru, ka baseina un halles pārvaldība netiks uzticēta S.Avotai. Jo tad šajā hallē un baseinā varēs ierasties tikai izredzētie...

pirms 2 gadiem, 2017.03.17 17:23

Trulais

3 stāvu objekts, kas radīs 12 darba vietas, sausā un slapjā pirts kam vajadzīga projektā Nemāk atbildēt, kādas būs baseina apmeklējuma maksa. Komon kas notiek? Jārada labs iespaids pirm vēlēšanām. Komplekss būs nerentabls, atvilks skolniekus Vilcei un Lielplatonei. Uzcels un vairs 100 gadu Elejā ieguldījumu citos objektos neredzēs. Veselais saprāts, mosties takš!

pirms 2 gadiem, 2017.03.17 18:12

koļa

Un ko ta Elejā tik ļoti vēl vajag? Ielas normālas, skola ir, bērnudārzs ari.

pirms 2 gadiem, 2017.03.17 22:15

elja

Elejā cer, ka peldbaseins nepaliks bez ūdens, ja gadījumā tiks uzbūvēts

pirms 2 gadiem, 2017.03.17 17:53

Elejniece

Ko Jūs tur ņematies.
Nu, lai ceļ to kompleksu. Kas jums žēl, ka cilvēki peldas un Elejai ūdens būs.
Ko var cepties, labāk nedarīt neko!

pirms 2 gadiem, 2017.03.17 18:12

naudiņa

vai jūs gribētu 20 gadus( aizņēmums valsts kasē būs uz 20 gadiem) maksāt par to, lai kādā pagastā būtu hipermūsdienīga būve, kura kādam jau arī noderēs, varbūt.Un piemērs nav tālu jāmeklē kultūras nams Jēkabniekos. Cik pasākumu mēnesī tur notiek?

pirms 2 gadiem, 2017.03.17 21:05

aw

Šeit var redzēt slavenās trenneres panākumus - pēdiņās....http://www.zz.lv/lietotaju-raksti/jelgavas-regbistiem-klaipeda-zelts-un-sudrabs-227868

pirms 2 gadiem, 2017.03.19 07:39

Jelgavas novadā