Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji aicināti izteikt domas par koku ciršanu Glūdas skolas teritorijā

Līdz 15. decembrim glūdenieki aicināti izteikt domas par koku ciršanu Glūdas skolas teritorijā, iesniedzot priekšlikumus Jelgavas novada domē, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Pamatojoties uz Jelgavas novada pašvaldības 2012. gada 28. novembra saistošo noteikumu Nr. 14 «Par koku ciršanu ārpus meža Jelgavas novada administratīvajā teritorijā» III sadaļu, tiek izsludināta publiskā apspriešana koku ciršanai pašvaldībai piederošā īpašumā «Glūdas skola», Glūdas pagastā, Jelgavas novadā, zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 5452 006 0108. Koku ciršanas ierosinātājs – Glūdas pagasta pārvalde.

Koki:

  • 1 parastais ozols, tā apkārtmērs 1,3 m augstumā no sakņu kakla ir 2,15 m – tā zari iepriekš neprasmīgi apzāģēti, kas, iespējams, ir veicinājis nepareizu, nesimetrisku vainaga veidošanos. Šobrīd koks ir slīps uz skolas pusi, nesimetriskiem zariem, kas aizskar skolas ēku, bojā sienas, jumta segumu;

  • 1 asā egle, tās apkārtmērs 1,3 m augstumā no sakņu kakla ir 1,85 m – egle ir bīstami sasvērusies uz viena skolas korpusa pusi, tai ir vienpusējs vainags un daudz pusnokaltušu zaru;

  • 1 platlapu liepa, tās apkārtmērs 1,3 m augstumā no sakņu kakla ir 2,55 m – liepa bojā skolas sienu, tā nežūst un drūp apmetums, saknes veido «izaugumus» asfalta segumā, zari sniedzas līdz pat jumtam. Koka nociršanai papildus pieprasīts Dabas aizsardzības pārvaldes atzinums.

Publiskā apspriešana notiek līdz 15. decembrim. Rakstveida atsauksmes Jelgavas novada pašvaldība lūdz iesniegt vai nosūtīt pa pastu, adresējot Jelgavas novada pašvaldībai Pasta ielā 37, Jelgavā, LV-3001.

Sīkāku informāciju par plānoto koku ciršanu iespējams saņemt Glūdas pagasta pārvaldē – Skolas iela 3, Nākotne, Glūdas pagasts, Jelgavas novads, LV-3040 (Glūdas pagasta pārvaldes saimniecības daļas vadītājs Mārtiņš Kuprēvičs, tālrunis 26548288, e-pasts martins.kuprevics@jelgavasnovads.lv).

Pēc publiskās apspriešanas rezultātu apkopošanas Jelgavas novada pašvaldības Īpašuma pārvalde ziņojumu par publiskās apspriešanas rezultātiem virzīs izskatīšanai Jelgavas novada domes sēdē.

Koku ciršanas plānsAttēls: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā