Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novadā izsludināti iepirkumi par ielu apgaismojuma izbūvi un autobusa pieturas nojumes izveidi 1

Jelgavas novada pašvaldība izsludinājusi iepirkuma konkursu apgaismojuma izbūvei Vircavas pagasta Oglaines ciemā, tāpat arī nojumes izveidei pie autobusa pieturas un ielu apgaismojuma izbūvei Valgundē. Plānots, ka būvdarbi tiks uzsākti un īstenoti jau šajā gadā, informē novada pašvaldības pārstāve Dace Kaņepone.

Apkārtnes infrastruktūras būvprojektus abos ciemos izstrādājis SIA «Telms». Iniciatīva par ielu apgaismojuma izveidi un nojumes izveidi autobusu pieturā izskanējusi pērnā gada nogalē lauku partnerības «Lielupe» rīkotajās fokusgrupu diskusijās iedzīvotājiem Vircavā un Valgundē.

Abos ciemos būvprojektu ielu apgaismojums tiks izveidots no jauna, jo iepriekš iedzīvotājiem šajās vietās ielu apgaismojums nav bijis pieejams. Apgaismojuma izbūve Vircavas pagasta Oglainē paredzēta Vārnu ielā aptuveni 500 metru garā posmā. Savukārt ielu apgaismojums Valgundē tiks ierīkots četru ielu – Liepu, Dārza, Smilšu un Saules ielas – neapgaismotajos posmos.

Savukārt nojumes izveide pie autobusa pieturas Celtnieku ielā 24 Valgundē sniegs iespēju izvietot autobusu sarakstu, paslēpties no skarbākiem laika apstākļiem zem jumta un trīs norobežotām stikla sienām, tāpat arī plānots soliņš autobusa gaidīšanai un atkritumu tvertne kārtībai.

Precīzas būvdarbu izmaksas būs zināmas pēc izsludinātā iepirkuma procedūras beigām, kad tiks noskaidroti konkrēti darbu veicēji.

Projekta pieteikumi izstrādāti saskaņā ar Ministru kabineta 2015. gada 13. oktobra noteikumiem Nr. 590 «Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība lauku attīstībai apakšpasākumā «Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju»» un iesniegti biedrības «Lauku partnerība «Lielupe»» izsludinātā atklātā projektu konkursā Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākumā 19.2. «Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju» aktivitātē 19.2.2. «Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas», rīcībā Nr. 2 «Apdzīvoto vietu publiskās infrastruktūras uzlabošana».


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

no Staļģenes

Staļģenes centrā jau gandrīz gadu autobusa pieturas būdiņas vietā tikai stabi bez jumta! Paskats briesmīgs, nerunājot par iedzīvotājiem, kuriem jāstāv klājā laukā, gaidot autobusu!Kur skatas novada saimnieki- deputāti?! Neaizmirstiet ka tuvojas vēlēšanas! Kaut jūs ar autobusiem nebraukajiet, bet vismaz no automašīnu logiem kadreiz paskataties uz to pusi!

pirms 3 gadiem, 2016.08.26 10:17

Jelgavas novadā