Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novadā pasniegs Goda diplomu un Atzinības rakstu 8

Jelgavas novada pašvaldības augstākos apbalvojumus – Goda diplomu un Atzinības rakstu – par īpašiem sasniegumiem kādā jomā novada dome lēmusi piešķirt astoņiem cilvēkiem, informē pašvaldība.

Vēl divdesmit citu pretendentu vidū Apbalvošanas komisija Goda diploma saņemšanai par nozīmīgu ieguldījumu izglītības sistēmas attīstībā Jelgavas novadā izvirzījusi Jelgavas novada Neklātienes vidusskolas direktori Irmu Sērmūksli. Goda diplomu saņems arī zemnieku saimniecības «Ivulla» īpašnieks Uldis Caune un SIA «Fito-AL» vecākais padomnieks Mārtiņš Arnītis par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā Jelgavas novadā.

Savukārt augstākajam apbalvojumam «Atzinības raksts» izvirzīti pieci cilvēki. Tie ir bijušais Elejas pagasta pārvaldes vadītājs Leonīds Koindži-Ogli (par nozīmīgu ieguldījumu Elejas pagasta un Jelgavas novada attīstībā); Vilces pagasta Ziedkalnes bibliotēkas vadītāja Velta Vilciņa (par nozīmīgu ieguldījumu kultūras attīstībā, tradīciju saglabāšanā un popularizēšanā, iedzīvotāju informatīvajā apkalpošanā); Kalnciema vidusskolas valsts aizsardzības mācības klases instruktors Oskars Karls (par lielo ieguldījumu jauniešu patriotiskajā audzināšanā, jaunu instruktoru piesaistē, jaunsardzes kustības attīstībā Jelgavas novadā); Vircavas pagasta amatierteātra vadītāja Sarmīte Sustrupe (par profesionālu ieguldījumu Vircavas pagasta kultūras dzīves uzturēšanā, popularizēšanā un pilnveidošanā); Kalnciema Kristus Karaļa Romas katoļu baznīcas prāvests Aleksandrs Stepanovs (par nozīmīgu ieguldījumu Kalnciema iedzīvotāju, Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra klientu garīgajā aprūpē).

Jelgavas novada pašvaldība Goda diploma saņēmējiem kā cieņas apliecinājumu pasniedz apzeltītas sudraba vārpiņas piespraudi, savukārt Atzinības raksta saņēmējiem tiek pasniegta sudraba vārpiņas piespraude. Tā simbolizē apliecinājumu nozīmīgam ieguldījumam ar lauksaimniecību kā prioritāti saistītā novada attīstībā.

Apbalvojumi tiks pasniegti 16. novembrī pieņemšanā pie novada domes priekšsēdētāja.


Pašvaldības foto

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Krambambulis

Lauķi ir lauķi un tur neko nevar padarīt. Pilsētā cienīgāki kandidāti.

pirms 3 gadiem, 2016.11.07 14:19

matīss

aicinājums atbalstīt C,,,, pudeles brāļus un sponsorus

pirms 3 gadiem, 2016.11.07 17:54

matīsam

fuij....par stulbumu.

pirms 3 gadiem, 2016.11.08 13:39

Zemnieks

Nez, kādu galvu reibinošu ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā būtu veikuši Uldis Caune un Mārtiņš Arnītis? Vai tikai tas neizskatās pēc bezjēdzīga ķeksīša lielajā apbalvojumu bībelē, lai izskatās, ka novads ļoti atbalsta zemniekus. Ko tad nu šie tādu izdarījuši. Saimnieko savos laukos, kāš naudu, paliek bagāti un viss. Tāpat kā visi citi. Kāds vēl ieguldījums?

pirms 3 gadiem, 2016.11.09 00:37

kas tu esi pa zemnieku.....

Raksti muļķības! Pats švaki šancē un citus kritizē... vairāk kusties un darbojies, un viss būs ok.
Malači puiši, pelnīta balva! Apsveicu!

pirms 3 gadiem, 2016.11.09 07:55

xxx

Jelgavas novadā ir tik kolosāli zemnieki un uzņēmēji par kuriem tiešām būtu jālepojas,tikai viņi godprātīgi dara savu darbu un nebīda kaut kādas aizkulišu lietas- Burmistru ģimene -Zaļeniekos,Burkāni Jaunsvirlaukā,Nākotnes gaļas pārstrādes uzņ.,Svētes maiznieki,Abgunstes muižas īpašnieki,...jā un mums taču vēl ir uzņēmējs,kas atvēris helihoptera laukumu Rīgā,kas piedāvā no putna lidojuma apskatīt mūsu skaisto Latviju.Jā un mūsu mājražotāji-gan no Sesavas Ināras kundze,gan Vilces dārzeņaudzētāji ..tie daži,ko pat republikas mērogā slavina,bet mūsu novadā!!?

pirms 3 gadiem, 2016.11.09 11:37

zābaks

vilces zilos kāpēc nepiemin??

pirms 3 gadiem, 2016.11.09 18:19

IV

Uldis ir kārtīgs savas zemes saimnieks un ļoti labs cilvēks.Sasniedz pats kautko un tad kritizē citus.Lai veicas arī turpmāk.

pirms 3 gadiem, 2016.11.10 08:46

Jelgavas novadā