Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novada pašvaldības iestādēs dzeramo ūdeni lielākoties piegādās «Eden Springs Latvia» 4

Turpmāk dzeramā ūdens piegādi Jelgavas novada pašvaldības iestādēs nodrošinās “Eden Springs Latvia”, ziņo pašvaldība.

Divu pretendentu iepirkuma procedūras konkursā par tiesībām turpmāk Jelgavas novada pašvaldības iestādēs piegādāt dzeramo ūdeni un iekārtu nomu uzvarējusi SIA “Eden Springs Latvia”. Piedāvājuma kopējā līguma summa, ko veido preces un iekārtu cena, ir 38 966,40 eiro.

Līdz 10. februārim SIA “Eden Springs Latvia” ar dzeramo ūdeni apgādās jau pirmās 26 novada pašvaldības iestādes – tostarp gan pagasta pārvaldes, gan izglītības iestādes, gan bērnudārzus, kā arī kultūras namus, dienas centrus, bibliotēkas un sporta centru. 

Jāatzīst, ka paralēli SIA “Eden Springs Latvia” daļai pašvaldības iestāžu kādu laiku dzeramo ūdeni piegādās arī SIA “Venden”, kas līdz šim nodrošināja novada iestādes ar dzeramo ūdeni. Tā kā daļa iestāžu ar šo firmu bija noslēgusi līgumu uz konkrētu laika posmu, tad to šobrīd lauzt būtu neizdevīgi, nāktos pārmaksāt ievērojamu naudas summu. 

Līgums ar SIA "Venden" līdz 2016. gada oktobra vidum saglabāsies Glūdas skolā, līdz 2017.gada 1.jūnijam Līvbērzes kultūras namā, savukārt SARC Kalnciema filiālē, Kalnciema pagasta pārvaldē, Kalnciema kultūras namā, Kalnciema pirmsskolas izglītības iestādē  "Mārīte",  kā arī Kalnciema pagasta vidusskolā līguma termiņš ir 2017. gada maijs - septembris.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

tuttii

Nopietni? Raksts par iepirkumu ūdens piegādei? Kas būs nākošais? Raksts par to, kādas pildspalvas izmanto novada pašvaldībā?

pirms 3 gadiem, 2016.02.04 10:26

H2O

Neesmu dzirdējis, ka ūdens no krāna pēkšņi būtu kļuvis nelietojams visā Novadā. Nesen interneta resursos klejoja aprēķins par to, ka tiek neadekvāti pārmaksāts par fasētā ūdens iegādāšanos dažāda izmēra traukos. Nedomāju, ka tas ir labākais veids kā pašvaldībai izlietot turpat vai 40 000 eiro.
Piebildīšu, ka ne visās no valsts vai pašvaldības budžeta finansētajās iestādēs izgrūž naudu par to, kas tek no krāna par daudz, daudz reižu mazāku naudu.

pirms 3 gadiem, 2016.02.04 12:50

kate

Vai krāna ūdens nav lietojams? Kas ir pašvaldību darbinieki attiecībā pret visiem iedzīvotājiem, ka iedzīvotājiem jāuzsauc labi apmaksātiem darbiniekiem ūdens.

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 10:08

Neizpratne

Hmm... Vai tiešām tas ir paredzēts visās izglītības iestādēs???

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 17:39

Jelgavas novadā