Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novada Pašvaldības policiju no janvāra vadīs vecākā inspektore Tarvida 10

Jelgavas novada Pašvaldības policiju no 1. janvāra vadīs Inese Tarvida, kas līdz šim policijā strādāja par vecāko inspektori, šodien lēmusi novada dome.

Tarvidu par atbilstošāko kandidāti izvēlējās komisija, kas vērtēja septiņus pretendentus amatam. Tarvida līdzās iepriekšējam vadītājam pašvaldības policijā strādājusi jau kopš novada izveides.

Pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone skaidroja, ka Tarvidas profesionālās gaitas lielāko dzīves daļu saistītas ar policijas darbu. 1994. gadā viņa sāka strādāt Valsts robežsardzes Jelgavas pārvaldē par vecāko speciālisti. Vēlāk viņa strādāja arī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas birojā. Jelgavas novada Pašvaldības policijā Tarvida sāka strādāt 2010. gadā, sākotnēji pildot sekretāres–administratīvās lietvedes pienākumus, bet kopš 2014. gada viņa ieņem vecākās inspektores amatu.

Tarvidas iecelšana jaunajā amatā saskaņota arī ar Iekšlietu ministriju.

Tarvida jaunajā amatā sāks strādāt no 1. janvāra. Pašlaik viņa ir pašvaldības policijas vadītāja pienākumu izpildītāja.

Jau vēstīts, ka līdzšinējais Pašvaldības policijas priekšnieks Haralds Dauginovičs iesniedza atlūgumu. Dauginovičs nolēma amatu atstāt, jo esot pienācis laiks amata vietu nodot jaunākiem un azartiskākiem cilvēkiem.

Jelgavas novada pašvaldībā par policijas vadītāju Dauginovičs sāka strādāt 2010. gadā, bet pirms tam ieņēma vadošus amatus Valsts policijas Dobeles pilsētas un rajona policijas pārvaldē un Jelgavas pilsētas un rajona policijas pārvaldē.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 10

komandors Gustavs

,,,,,,, nolēma amatu atstāt, jo esot pienācis laiks amata vietu nodot jaunākiem un azartiskākiem cilvēkiem. - Eh, tad nu gan azartisku jaunuvi ielika ...

pirms gada, 2017.12.28 20:58

I.T. atbalstitājs

Kalniņa kungam un neizdevušies policistam skaudība neliek mierīgi gulēt?

pirms gada, 2017.12.29 08:32

Zina

Šahiņspēlētājam jau sen bija laiks norimt. Par pārējo laiks rādīs. Veiksmi!

pirms gada, 2017.12.29 13:06

jojo

Vai tad nebija labāku kandidātu? Šai tantei vienīgais pluss ir, ka savējā. Ne pieredzes vadošā amatā, ne vispār jebkādas normālas pieredzes. Varēja jau Caune beigt likt savējos amatos. Kaut gan- kas tad piesegs, ja atkal kādam sīkajam iedos pa muti.

pirms gada, 2017.12.29 14:30

Jancis

Vai nevarētu, lūdzu, publicēt pārējo 6 kandidātu pieredzes aprakstu, ja jau tantuks ar divarpus gadu pieredzi vecākā inspektora amatā bija labākais pretendents pašvaldības polcijas pr-nieka amatam???????

pirms gada, 2017.12.29 14:33

:)

Inese, lai tev veicas amatā. Izturību un labu komandu turpmāk.

pirms gada, 2017.12.29 15:02

Kiki

Nja, kur mēs ejam, sekretāre ar varaskāri varētu būt bēdīgi! Manuprāt šai kundzei, ne cieņa, ne citas īpašības, lai vadītu kolektīvu!

pirms gada, 2018.01.04 11:33

Rikiki

esat stradajusas kopa, ka sadi apgalvojumi?

pirms gada, 2018.01.14 18:21

Jelgavas novadā