Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novadā testa režīmā izmēģina aplikāciju ziņošanai par veicamajiem darbiem un risināmām problēmām 1

Jelgavas novadā testa režīmā darbojas mobilā aplikācija "Mobio", ar kuras palīdzību iedzīvotāji var pašvaldībai pieteikt pagastos risināmās problēmas vai veicamos darbus, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Izmantojot šo aplikāciju, iedzīvotāji aicināti ziņot par dažādām aktuālām lietām, piemēram, par izdegušu laternas spuldzi uz pašvaldības ceļa, nelegālu atkritumu izgāztuvi, smēķējošu nepilngadīgo personu pulciņu. Pašvaldības atbildīgie dienesti, saņemot ziņu caur mobilo aplikāciju, varēs reaģēt atkarībā no situācijas, solīja pašvaldībā.

"Moderno tehnoloģiju laikmetā arvien vairāk jādomā, kā līdzatbildību par apkārtējo vidi uzņemties katram cilvēkam. Un arī pašvaldībai šis rīks palīdzētu tieši un aktīvi sazināties ar saviem iedzīvotājiem. Vienīgais lūgums: apzināties, ka ir problēmas, kas nevar tikt atrisinātas uzreiz," pauda novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Enija Kreicberga-Kapša aģentūrai LETA skaidroja, ka aplikācijas pielāgošanu pašvaldības darbam un tehnisko uzturēšanu nodrošina SIA "Mobio". Aplikācija līdz gada nogalei pašvaldībā strādā testa režīmā, tādēļ par sistēmas izmantošanu ikmēneša maksa netiek piemērota.

Ja aplikācija iedzīvotāju vidū radīs atsaucību un pašvaldība konstatēs, ka šāda veida saziņa palīdz operatīvāk risināt konkrētas problēmsituācijas, tad no jaunā gadā iecerēts aplikāciju turpināt izmantot. Testa režīmam beidzoties, sistēmas izmantošanas maksa mēnesī būtu 100 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.Pievieno komentāru

Komentāri 1

Tas pats Jānis

Būs tāda pat super aplikācija kā Pilsētsaimniecībai?

pirms 2 gadiem, 2017.10.23 20:48

Jelgavas novadā