Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Jelgavas Novada Ziņu» 69 numuru izgatavošana izmaksās 97 740 eiro 1

Nākamo 69 Jelgavas novada pašvaldības izdevumu «Jelgavas Novada Ziņas» sagatavošana pašvaldībai izmaksās 97 740 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, liecina noslēgtais iepirkums.

Par uzvarētāju iepirkumā atzīts individuālais komersants «KL Plus», kas arī iepriekš gatavoja izdevuma saturu un maketu un šajā iepirkumā bija vienīgais pretendents.

Izdevums iznāk divreiz mēnesī – astoņu un četru lappušu apjomā.

Kopējais numuru skaits uz trim gadiem ir 69, kas ietver sevī 36 astoņu lappušu numurus, no tiem trīs paredzēti kā rezerves numuri, kuri var tikt nepasūtīti, kā arī 30 četru lappušu numurus. Numuru skaits vienam gadam – 23. Viena numura tirāža – 10 000 eksemplāru.

Iepirkuma uzvarētājam jāsagatavo un jārediģē raksti, jāparūpējas par fotogrāfijām un jāsagatavo makets.

Dobeles novada Gardenē reģistrētā «KL Plus» īpašniece ir Kristīne Langenfelde, kura ir arī Jelgavas pašvaldības oficioza «Jelgavas Vēstnesis» redaktore un tā izdevēja – pašvaldības iestādes «Zemgales info» – vadītāja vietniece. «Firmas.lv» dati liecina, ka individuālajā komersantā 2014. gadā bija nodarbināti trīs darbinieki, jaunāki dati pašlaik vēl nav pieejami.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

es

Vai nevarētu palūgt iespiest uz tāda papīra, ar ko var iekurināt krāsni?

pirms 3 gadiem, 2016.05.10 11:15

Jelgavas novadā