Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kādreizējā «Krājbankas» ēkā iemājos Jelgavas novada pašvaldības struktūrvienības un «Pārtikas amatnieki» 12

Jelgavas novada pašvaldība noslēgusi īres līgumu uz pieciem gadiem par vairāku stāvu īri bijušajā «Krājbankas» ēkā Lielajā ielā 5/7, Jelgavā. Paredzēts, ka ēkas pirmajā stāvā iekārtosies biedrības «Pārtikas amatnieki» veikaliņš un tiks ierīkotas telpas invalīdu dienas centram «Saulesstars», savukārt augstāk ēkā atradīsies pašvaldības Bāriņtiesa, Sociālais dienests un Attīstības nodaļa, informē pašvaldība.

Jelgavas novada pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA «Bomis LTD» par telpu nomu uz pieciem gadiem 695,3 kvadrātmetru platībā vairākos Lielās ielas 5/7 ēkas stāvos. Paredzēts, ka ēkas 4. stāvā atradīsies Bāriņtiesa un Sociālais dienests, savukārt 5. stāvā – pašvaldības Attīstības nodaļa. «Attīstības nodaļai, kas šobrīd atrodas Katoļu ielā 2b, 15. decembrī beigsies telpu nomas līgums. Līdz ar to rasts risinājums ērtākām telpām arī dienestiem, kas diendienā uzņem un konsultē cilvēkus,» stāsta Jelgavas novada pašvaldības pārstāve Enija Kreicberga-Kapša, piebilstot, ka ēkā ir lifts un piekļuve personām ar īpašām vajadzībām tiks nodrošināta.

Pārcelšanās plānota līdz 4. decembrim. Šajā laikā nodaļu darbība tiks nodrošināta, kā ierasts. Biedrības «Pārtikas amatnieki» veikals, kas līdz šim atradās pretī autoostai Jelgavā, Pasta ielā 41, jau ir slēgts un jaunajā vietā tiks atvērts otrajā decembra nedēļā. Vēl ēkas 1. stāvā būs biedrības «Invalīdu dienas centrs «Saulesstars»» telpas, bet vienlaikus tā atradīsies arī Svētes pagastā. Pēc iestāžu pārcelšanās domes administrācijas ēkā no Aviācijas ielas 8 atgriezīsies Administratīvā komisija, arī Darba aizsardzības, ugunsdrošības un civilās aizsardzības nodaļa, kas atrodas Cukura ielā 22. Pārējās telpas tiks aizpildītas saskaņā ar pārstrukturizāciju.


Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 12

egle1

Nu ja tiem pārtikas amatniekiem būs pietiekam pircēju plūsma tādā vietā, lai jau veicas. Bet ja jau nevarēja noturēties pie autoostas.... Cik gāju garām, nekad iekšā nebija pircēju.

pirms 2 gadiem, 2016.11.30 10:30

re

nu ir savairojies tik daudz ierēdņu ka vecajā mājā nesatilpst . Caune par savu elektorātu rūpējas . Ievērojot ka lielākā daļa iedzīvotāju vēlēt neiet , Caunem pietiek ar 160 balsīm lai tiktu amatā. Vot i visas vēlēšanas .

pirms 2 gadiem, 2016.11.30 17:48

auč

nu PAsta ielā toč labāka vieta bija veikaliņam. tajā centra ēkā tak īsti pat auto nav kur nolikt ēkas pusē. Veikala izvietošanai tomēr stāvvietām ir milzīgs spēks. Agrāk, kad gar Lielo ielu nebija stāvvietu, tad tie ūķīši kas starp Pasta un Mātera ielu vispār nīka, bet tiklīdz stāvvietas uztaisīja, tā atdzīvojās.

pirms 2 gadiem, 2016.12.01 10:42

uha

lipts vēl nedarbojas...kā tad invalīdi un citi vecīši nokļūss uz 5 stāvu????

pirms 2 gadiem, 2016.11.30 14:44

,,,

tev galvenais aizvilkties līdz vēlēšanu urnai,tā toč būs 1.st.

pirms 2 gadiem, 2016.11.30 15:18

no laukiem

Ieredņu skaits arvien pieug! Iedzīvotāju skaits samazinas! Drīz pietrūks nodokļu ar ko segt izdevumus par liekēžu armijas uzturēšanu! Un tas dienas centrs invalīdiem - skaista izkārtne ar ko piesegt šo izšķerdību! Gribētu redzēt cik invalīdu no novada brauks uz šo mistisko dienas centru!

pirms 2 gadiem, 2016.11.30 18:27

žēl

var redzēt, ka cilvēks tiešām no laukiem un nesaprot par ko izgrūž žulti, tā tik turpiniet un Latvija būs labāka vieta visiem!!!

pirms 2 gadiem, 2016.11.30 21:51

marchiks

Bāc čīkstuļi! Kad būsiet invalīdi tad priecāsieties ka kkur var tikt un kur nu vēl labāku vietu atrast. Pašā centrā kur var ar jebko tikt....
Žēl ka ir tādi cilvēki kā tu, jo nesaprot ka lietas ātrāk var nokārtot ja visi biroji ir vienā ēkā nevis izmēti pa visu pilsētu....
Ejiet labāk strādāt un nevis sēžat te un čīkstat....cik slikti viss.

pirms 2 gadiem, 2016.12.01 07:08

hhh

varbūt iesaki darbu ,par kuru var nomaksāt dzīvokli un paēst,visi jau nevar būt deputāti !!!!

pirms 2 gadiem, 2016.12.01 08:33

kosmos

... vispirms gan tiem novada invalīdiem jānokļūst līdz Jelgavai. Varbūt tomēr prātīgāk būtu šos dienestus pietuvināt cilvēku dzīvesvietai?

pirms 2 gadiem, 2016.12.02 09:41

Amatnieks

Pārtikas amatnieki bez pašvaldības atbalsta izdzīvot nav spējīgi, skumji!
Citas pilsētās tāda veida veikaliņi sekmīgi darbojas un viss notiek!
Kur vaina, pārtikas amatnieki?
Starp citu, nav fakts, ka ar visu pašvaldību lobiju būs dzīvotspējīgi.

pirms 2 gadiem, 2016.12.03 08:04

jampampā

kāpēc tādu bāriņtiesu nevarēja ielikt kādā elejā , kalnciemā vai vilcē ?? tak būda stāv tukša...a kāds ir cipars par nomu un vai tika veikta cenu aptauja??

pirms 2 gadiem, 2016.12.04 12:59

Jelgavas novadā