Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kalnciema vidusskolai meklē jaunu direktoru 6

“Man beidzot ir vasaras atvaļinājums,” teic Jelgavas novada Valgundes pagasta Kalnciema vidusskolas direktore Mudīte Laumane, kura jūnijā kolēģiem paziņoja, ka vairāk nevēlas pildīt savus amata pienākumus. Lēmumu viņa pamato ar vajadzību vairāk laika veltīt ģimenei. Jūlija sākumā Jelgavas novada Izglītības pārvalde izsludināja konkursu uz vakanto skolas direktora amatu.

Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Inga Vilcāne teic, ka kolēģes M.Laumanes lēmums ir pilnīgi saprotams, tomēr reizē arī apbēdina. Viņa ļoti sekmīgi pēdējos astoņus gadus vadījusi šo skolu. Pagājušajā mācību gadā tajā pat pieauga skolēnu skaits, kas lauku skolās nav bieža parādība. Skolai ir piešķirts videi draudzīgas Ekoskolas statuss, tās telpās darbojas arī Jelgavas novada mūzikas un mākslas skola, trešo gadu vidusskolēniem tiek mācīta valsts aizsardzība. M.Laumanes vadībā skola ir renovēta, tai blakus izveidota jaunsargu treniņu bāze, uzcelta arī moderna sporta halle un labiekārtota skolas apkārtne.   

Foto: no Kalnciema vidusskolas albuma. Visu rakstu lasiet 20. jūlija “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 6

...

Pie visām pamatotajām un nepamatotajām prasībām, ko arvien vairāk uzliek bērnu iestāžu vadītājiem, būs grūti atrast labus iestāžu vadītājus.Kuram tad nav žēl savus nervus,savas ģimenes. Paldies direktorei par padarīto.lai padzīvo arī sev.

pirms 2 gadiem, 2017.07.20 13:27

Resnais

Ko varu ieteikt.... Varbūt dižais novada vadonis var uzņemties šo nastu? Zociālists Ivars jau nebūs ar mieru.

pirms 2 gadiem, 2017.07.20 15:11

Grāfs Šadurskis

Ieceļu, Tevi Resnais, par Kalnciema vidusskolas direktoru.

pirms 2 gadiem, 2017.07.20 16:55

nav svarigi

lielāko daļu darbu tur nevis vina izdarija bet gan jaunsargu vaditajs O. Karls, par kuru dzirdeju ka aizgajis no skolas, bet ka savai vecajai skolai loti ceru atrast labu direktoru, sen vinai bij laiks aiziet.

pirms 2 gadiem, 2017.07.20 23:54

es

Ja nebūtu direktores atbalsta, Oskars viens neko nevarētu izdarīt. Direktore paveica lielu darbu skolas attīstībā. Šī skola var būt paraugs daudzām skolām. Tur ir ar ko lepoties. Cerams, ka jaunais direktors/re būs tik pat labs.

pirms 2 gadiem, 2017.07.24 21:59

Kikiii

Beidzot Kalnciema vidusskolai bus jauna direktore....cik tas IR labi...tik ceru ka bus labs vai labs!!!!!

pirms 2 gadiem, 2017.08.25 00:32

Jelgavas novadā