Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kalnciema vidusskolas direktores amatam izraudzīta Ivita Saldava 8

Saistībā ar to, ka šovasar no Valgundes pagasta Kalnciema vidusskolas direktores amata atteicās Mudīte Laumane, kas skolu vadīja beidzamos astoņus gadus, Jelgavas novada domes Izglītības pārvalde izsludināja uz šo vakanci konkursu, kurā pieteicās divi kandidāti. Konkursa komisija par piemērotāko atzina Spīdolas ģimnāzijas matemātikas skolotāju Ivitu Saldavu.

Pamatojot šo izvēli, Izglītības pārvaldes vadītāja Ginta Avotiņa uzsver, ka divdesmit gadu I.Saldava ir strādājusi par mācību pārzini Jelgavas 4. vidusskolā. Tādēļ pedagoģiskā darba organizācija viņai ir labi pazīstama. Konkursa uzvarētāja arī veiksmīgi darbojusies starptautiskajos sadarbības projektos. G.Avotiņa piezīmē – simpātiski ir tas, ka I.Saldava pati absolvējusi Kalnciema vidusskolu.

“Godīgi sakot, mūsdienās visu lauku vidusskolu pastāvēšana ir riskanta. Taču kādam izaicinājums būt par direktoru ir jāpieņem,” saka G.Avotiņa. Viņa piebilst, ka pagājušā mācību gada noslēgumā Kalnciema vidusskolā bija 187 skolēni, un, tuvojoties jaunajam mācību gadam, pieteikumi vidusskolas 10. klasei ir līdzšinējām prasībām atbilstošā daudzumā.

Konkursa komisijas lēmums par I.Saldavas izraudzīšanu Kalnciema vidusskolas direktora amatam vēl ir jāapstiprina Izglītības un zinātnes ministrijā, kā arī Jelgavas novada domē.

Vēsturnieks Dāvis Beitlers, kurš par Kalnciema vidusskolas vēsturi ir sarakstījis grāmatu, papildina, ka I.Saldava Kalnciema vidusskolu absolvēja 1983. gadā. Viņas māte Lida Dulberga daudzus gadus bija šīs vidusskolas bioloģijas skolotāja, bet tēvs Imants Dulbergs – sporta skolotājs, aizrautīgs vieglatlētikas un tūrisma entuziasts un starptautiski atzīts šaha kompozīciju autors.


Foto: Raitis PuriņšPievieno komentāru

Komentāri 8

?

Jaukas ziņas kuras? Direktores maiņa, vai Avotiņas šaubas par to, ka Kalnciema vidusskola pēc pāris gadiem var nebūt vidusskola?

pirms 2 gadiem, 2017.08.04 19:35

Optimists

Sajūta, ka katrs komentētājs ir strādājis skolā un ļoti labi zina, kas jādara direktoram, un kā viņam ir jāvada skola. Ja uz kādu no amatiem iesniedz 27 pieteikumus (diez, kas tur par zelta bedri ir), tad uz skolas vadītāja vietu raujas ļoti maz (pat supermaz) un jāpriecājas, ka ir cilvēks ar pieredzi un skolu pazīstošs, kas uzņemas šo SLOGU.

pirms 2 gadiem, 2017.08.06 10:13

Janka

Bet ir tak interesanti KAPEC Muditei peksni aptrukas dukas...????

pirms 2 gadiem, 2017.08.06 23:07

Varbūt

Gribas padomāt arī par sevi, ne tikai par darbu. Agrāk viņa jau būtu pensijas saņēmēja. Gadi...

pirms 2 gadiem, 2017.08.08 15:21

Jelgavas novadā