Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Lielvircava agro» iznomā kultūras namu vēl uz trīs gadiem 7

Uz trīs gadiem atrisinājies jautājums par iepriekš izskanējušo SIA «Lielvircava agro» brīdinājumu februārī pārtraukt Jelgavas novada pašvaldībai iznomāt Lielvircavas Kultūras namu, kur darbojas astoņi mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi un ciema bibliotēka. Pagājušajā nedēļā starp abām pusēm tika noslēgts līgums, kas pagarina līdzšinējo nomu vēl uz trim gadiem.

Pērn augustā SIA «Lielvircava agro» vadītājs Uldis Antipins, pamatojoties uz uzņēmuma valdes lēmumu, pašvaldībai izvirzīja prasību: «Vai nu šo ēku pērciet, vai arī februārī iztukšojiet nomātās telpas, jo tās plānots pārdot citam!» Pirms tam gan Jelgavas novada dome bija balsojusi par Lielvircavas Kultūras nama iegādi. Taču SIA «Lielvircava agro» noteiktā cena izrādījās pārāk augsta, lai pašvaldība šim pirkumam varētu saņemt aizdevumu Valsts kasē, un darījums nevarēja notikt. Pašreiz noslēgtā nomas līguma nosacījumi paredz, ka, izmantojot 758,42 kvadrātmetrus, pašvaldība ik mēnesi maksās teju 4892 eiro jeb 6,45 eiro par kvadrātmetru. Nomas maksa ietver elektrības, apkures, ūdens, atkritumu apsaimniekošanas, infrastruktūras sakārtošanas, kārtības uzturēšanas, apsardzes, zāles pļaušanas, apkārtnes veidošanas un uzkopšanas izmaksas.

Foto: no arhīva. Visu rakstu lasiet 2. marta «Zemgales Ziņās»

Pievieno komentāru

Komentāri 7

No malas

"Labs" plāns Antipinam (kultūras nama īpašniekam) un Caunem. Roka roku mazgā!

pirms 2 gadiem, 2017.03.02 18:46

xxl

Pēc gada ,ja Caune būs spicē pirks atkal.... un cik ilgi marinēs Lielvircavas skolu,kur skolēni ar lupu jāmeklē...cik viss tas izmaksā mums nodokļu maksātājiem???

pirms 2 gadiem, 2017.03.02 19:34

Resnais

klusē, tu neko nesaproti. bez Ziedoņa mēs dzīvotu alās. Tik labs novada šefs nekad nav bijis.

pirms 2 gadiem, 2017.03.02 20:12

fuij

Kā Jūs izsmejat cilvēku, tā kā paši būtu ar zelta maliņu...fuj...Latviešu tautas skaudīgums...

pirms 2 gadiem, 2017.03.03 10:11

pilsētnieks

gaidīšu 3 gadus, par šādu cenu (iekļaujot visus minētos izdevumus) johaidī nekur, neko nevar dabūt, bet te jau gatavas lietošanai telpas!
Pēc 3 gadiem es piesakos Pašvaldības vietā nomāt par līdzīgu cenu!

pirms 2 gadiem, 2017.03.03 09:20

asdfghj

es nez, 6.45 eur ir daargi par kvm pie all inclusive?

pirms 2 gadiem, 2017.03.03 13:05

Jelgavas novadā