Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nākotnes ciemā izveidota jauna gājēju ietve 3

Ar jaunizbūvētu gājēju ietvi 774,46 metru garumā (924,05 kvadrātmetru platībā) Glūdas pagasta Nākotnes ciemā noslēdzies projekts “Gājēju ietvju labiekārtošana Nākotnes ciemā”. “Līdz ar to radīta droša, sakārtota vide gan kājāmgājējiem, gan arī riteņbraucējiem, skrituļotājiem, nūjotājiem un ikvienam iedzīvotājam,” informē pašvaldības pārstāve Dace Kaņepone.

Projektā ietilpa teritorijas topogrāfiskā uzmērīšana, esošās seguma pamatnes demontāža, jaunu betona apmaļu montāža, jauna bruģa pamatnes sagatavošana un ieklāšana, izveidojot gājēju celiņu. “Noslēdzoties darbiem, var secināt, ka ir palielinātas bērnu un pieaugušo pārvietošanās iespējas, sekmējot aktīvāku dzīvesveidu, kā arī bērnu vispusīgas attīstības iespējas. Protams, uzlabots arī ciema kopējais tehniskais un vizuālais kopskats,” informē D.Kaņepone.

Projekts “Gājēju ietvju labiekārtošana Nākotnes ciemā” īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākumā “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējas attīstības stratēģiju”. Projekta mērķis bija izbūvēt gājēju ietvi Glūdas pagasta Nākotnes ciemā 700 metru garumā un 1,2 metru platumā, nodrošinot pakalpojumu pieejamību ciemā, veicinot vietas potenciāla un pievilcības attīstību un sabiedrībai nozīmīga objekta atjaunošanu.

Jelgavas novadā šajā vasarā tiek īstenoti vēl divi gājēju celiņu projekti – gājēju un velosipēdistu celiņa izbūve Sesavas pagastā un gājēju un velosipēdistu celiņa izbūve Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenes ciemā paralēli valsts autoceļam P94 Jelgava–Staļģene–Code.Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 3

mežciemnieks

un kad Mežciemā sakārtos Lielo ielu .Greiderējot tā ir uztaisīta kā bļoda. Lietus laikā , kāds ir šovasar, pa to ar kājām nav iespējams paiet , viss vienā ūdenī. Ja brauc mašīna lec kaut grāvī. Vismaz normāli būtu nogreiderējuši.

pirms 2 gadiem, 2017.07.11 09:13

Pašvaldība

Paldies, ka informējat. Jūsu minētā vieta tiks apsekota, lai izvērtētu, vai tiešām nav nepieciešama atkārtota greiderēšana.

pirms 2 gadiem, 2017.07.11 11:10

un vēl

pie vienas apsekošanas paskatās kā visi savas kanalizācijas laiž grāvī, zāli nopļauj un visu samet grāvī. Tak vajaga likt tiem cilvēciņiem tos grāvjus tīrīt, tad arī ceļš tā neapplūdīs.

pirms 2 gadiem, 2017.07.15 09:30

Jelgavas novadā