Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārbūvēs Līvbērzes skolas mājturības ēku

Noslēdzoties iepirkumam par Līvbērzes vidusskolas mājturības un tehnoloģiju ēkas pārbūvi, divpadsmit pretendentu konkurencē būvdarbi tiks uzticēti SIA «Rimts», kas tos apņēmusies veikt par 122 906 eiro, informē Jelgavas novada pašvaldības pārstāve Enija Kreicberga-Kapša.

Līvbērzes vidusskola ir viena no vecākajām izglītības iestādēm Jelgavas novadā. Mājturības ēka atrodas atsevišķi no skolas. Tā ir 1933. gadā celta laukakmens ēka, kurai primāri nepieciešama jumta nomaiņa. Tehniskā atzinuma aprakstā minēts, ka teju 80 procenti bojātas nesošās sijas, tādēļ jumta segums tiks pilnībā demontēts un pārbūvēts no jauna. Savukārt ēkas nesošie elementi, akmens mūris ir labā stāvoklī – ar kaļķa un cementa javu plānots atjaunot vien mūra šuves. Lielākie pārbūves darbi risināsies ēkas iekšpusē, siltinot grīdu, sienas un pārsegumus.

Uzlabojumus sagaida arī inženierkomunikācijas – tiks ierīkota jauna elektroinstalācija, atjaunots iekšējais ūdensvads un kanalizācija. Ēkā būs arī ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācija, apsardzes signalizācija, kā arī videonovērošana. Tāpat ēka tiks pielāgota cilvēkiem ar kustības traucējumiem.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā