Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plīsušais ūdensvads Vilces skolai nodarījis vismaz 2000 eiro zaudējumus 4

Vilces pamatskolai, plīstot ūdensvadam, nodarīti vismaz 2000 eiro zaudējumi, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.

Izglītības iestādē jau bija ieradies eksperts no apdrošināšanas sabiedrības «Balta», lai izvērtētu nodarītos zaudējumus un salīdzinātu tos ar skolas provizoriski sastādīto tāmi, kura pašlaik ir 2000 eiro. Kaņepone gan skaidro, ka precīzu summu pašvaldība uzzinās tikai tad, kad apdrošināšanas firma zaudējuma aprēķinus būs saņēmusi arī no būvfirmas SIA «Uzars celtniecība», kas skolas atjaunošanas darbus veica pērnā gala nogalē.

«Postījumu sekas vizuāli nav pat pamanāmas, izplūdušais ūdens tika veiksmīgi atsūknēts, ventilācijas sistēma ir teicami visu žāvējusi. Sabojāti vien skolas izdales materiāli, kas bija sarūpēti skolas jubilejai maijā – tos nepieciešams pasūtīt drukai no jauna. Bet, vai jelkādu patiesu kaitējumu ūdens būs nodarījis pirmā stāva grīdas segumam, to skolas vadība varēs konstatēt tikai pēc laika,» norādīja Kaņepone.

Jau vēstīts, ka, plīstot ūdensvadam, par vairāk nekā miljonu eiro atjaunotajā Vilces skolā Lieldienu brīvdienās applūduši pirmā stāva gaiteņi, direktores kabinets, kā arī ēkas pagrabstāvs.

Ņemot vērā, ka skolas atjaunošanas darbi, kas izmaksāja vairāk nekā vienu miljonu eiro, noslēdzās tikai šogad un februārī noritēja telpu atklāšana, pašlaik norit pārrunas ar «Uzars celtniecības» pārstāvjiem par iespējamo nepieciešamo darbu veikšanu garantijas līguma ietvaros bojājumu novēršanai. Vislielākie zaudējumi nodarīti iestādes pirmā stāva grīdām, sienām un durvīm. Postā gājuši arī skolai svarīgi izdales materiāli, gatavojoties skolas jubilejai maijā. Ūdens no pirmā stāva notecējis arī līdz skolas pagrabstāvam.

Tāpat ziņots, ka vērienīgie būvniecības darbi Vilces muižas parkā, paredzot sākumskolas ēkas fasādes un iekštelpu remontu, kā arī pamatskolas apkārtnes labiekārtošanas darbus, tika sākti pērnā gada vasarā. Izsludinātajā konkursā par tiesībām veikt remontdarbus uzvarēja «Uzars celtniecība», kas sākumskolas vienkāršotos atjaunošanas darbus veica par 739 880 eiro, savukārt pamatskolas teritorijas labiekārtošanu par 386 261 eiro.


Pašvaldības foto

Pievieno komentāru

Komentāri 4

kvadrātmetrs

Rādās, ka noplūdis būs viens kvadrātmetrs no kopējās platības. Varbūt tiek atklāti patiesie ieguldījumi remontā?

pirms 2 gadiem, 2017.04.21 21:26

namiņi

Kad Vilcē par Eiropas fondu naudiņu atjaunoja Tautas namu šosejas Eleja-Vilce malā uzradās māja tādā pašā krāsā un ar tādu pašu jumtu kā Tautas nams...:)
Pēc sākumskolas renovācijās blakus uzcēlās vēl viena ēka...
Sakritība?

pirms 2 gadiem, 2017.04.21 22:12

smaids

Ja 200 kubi ūdens var nodarīt skādi tikai par2000 eiro,tad remonts varētu maksāt pāris simtus tūkstošu...te jau zirgam jāsmejās!!!

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 11:25

Jelgavas novadā