Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīkojums par māju privatizēšanu Staļģenē vēl top 5

Jau vairāk nekā gads pagājis pēc 2016. gada 30. decembrī Augstākās tiesas Civillietu departamentā pieņemtā sprieduma noraidīt SIA “Vedgas” kasācijas sūdzību par Augstākās tiesas 2013. gada lēmumu, kas noteica, ka sešas daudzdzīvokļu mājas Staļģenes centrā pieder valstij, nevis minētajai privātfirmai. Tomēr 108 šajās mājās esošos dzīvokļus vēl aizvien nav iespējas privatizēt, jo Ministru kabinets nav izdevis attiecīgu rīkojumu. Valsts akciju sabiedrības “Privatizācijas aģentūra” valdes loceklis Vladimirs Loginovs skaidro, ka 2017. gada 29. jūnijā Ministru kabineta rīkojuma projekts “Par valstij piekrītošo dzīvojamo māju nodošanu privatizācijai”, kurā iekļautas sešas staļģenieku mājas, tika nosūtīts Ekonomikas ministrijai. Tomēr tālāk līdz Ministru kabinetam tas nav ticis.


Foto: Jelgavas novada pašvaldība. Visu rakstu lasiet 4. janvāra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 5

kolhoza veterāns

Dievs dotu nodzīvot līdz privatizācijai, daudzi bijušie kolhoznieki noprivatizēja 2 kv.m.viņpasaulē! Paldies Arnītim un Savickai par Staļģeniešu Golgātas ceļu, kurš jānostaiga lai dabūt īpašumā kolhoza "Staļgene"piešķirtos dzīvokļus!

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.05 18:44

:D

Laikam jau tāpēc Savicka vienmēr tik ievēlēta deputātos

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.06 18:09

no Staļģenes

Savicku deputātos ievēl iebarotie penši no citiem pagastiem, kurus nav skarusi privatizācijas problēma un Savickas zemiska rīcība pret saviem iedzīvotājiem, pārdodot zemi privātpersonai zem daudzdzīvokļu namiem Staļģenes centrā! Staļģenieši par viņu nekad nav balsojuši un nebalsos! Dievs viņu sodīs!

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.06 22:51

jocke

komūnisti un puķaudzētāji bijušie rullē vēl līdz šim laikam , gan jau aizrīsies .

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.07 07:21

līdzjutējs

Rīgā satiksmes ''korķi'un tos risina tikai naudas kuvieri...? Nesiet kuvierus un pilnus ar Eu - sāks kustēt.

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.07 20:17

Jelgavas novadā