Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sakops Būriņu ceļa malas 2

Jelgavas novada pašvaldība laika posmā no šī gada augusta līdz nākamā gada aprīlim plāno kopt un atbrīvot no krūmājiem pašvaldības autoceļa “Būriņu ceļš” ceļa malu.

Tiks zāģēti krūmāji un veidoti koku vainagi, kā arī sakoptas grāvju nogāzes divu metru platā joslā no pašvaldības ceļa malas. Tiks sakopts ceļa posms aptuveni trīs kilometru garumā no valsts reģionālā autoceļa P97 Jelgava–Dobele–Annenieki līdz Jelgavas robežai.

Rakstveida atsauksmes vai iebildumus līdz 1.augustam var iesniegt pašvaldībā vai nosūtīt pa pastu, adresējot Jelgavas novada pašvaldības Īpašuma pārvaldei Pasta ielā 37, Jelgavā, LV-3001, vai sūtīt uz e-pastu dace.grazule@jelgavasnovads.lv.

Saņemt sīkāku informāciju par plānoto krūmāju ciršanu iespējams Jelgavas novada pašvaldības Īpašuma pārvaldē pa tālruni 22002558 vai rakstot uz e-pastu dace.grazule@jelgavasnovads.lv.

Katrs pamatots iebildums tiks izskatīts.


Attēls: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Pašvaldībai

Vai to nav jādara tā kā bez "akcijas", kā lai to pateikt, pats par sevi saprotams, kā jākopj ceļi nevis kaut kāds aktivitātes uzliesmojums?

Ja privātais nepļauj zāli, sods 30EUR, t.t. pašvaldības atbildīgajam darbiniekam atvilkt no algas, šajā gadījumā, darbinieks zināms Dace Grazule! :)

pirms 2 gadiem, 2017.07.10 13:45

abc

Kad sakops autoceļa Jelgava-Eleja grāvjus un to malas? Ceļš jau nepieder Jelgavas novadam, bet novada priekšnieki varētu painteresēties, valstij jau arī soda naudu nevar uzrēķināt.

pirms 2 gadiem, 2017.07.17 22:29

Jelgavas novadā