Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slēdz pasta nodaļu Lielvircavas kultūras namā; pakalpojumu varēs saņemt pagasta pārvaldē 9

No novembra kopumā jau 64 Latvijas vietās universālā pasta pakalpojumu sniegšana tiks nodrošināta starpniecības formā. Universālā pasta pakalpojumu sniegšana starpniecības veidā noteikta Pasta likumā, un «Latvijas pasts» sadarbībā ar vietējām pašvaldībām to nodrošina vietās, kur zemais apdzīvotības un pasta pakalpojumu izmantošanas līmenis neļauj uzturēt tradicionālo pasta nodaļu.

No 1.novembra arī pasta nodaļa Lielvircavas kultūras namā tiek slēgta, pakalpojumi katru darbdienu pasta pakalpojumi tiks sniegti Platones pagasta «Atspulgos» - pagasta pārvaldē. Informatīvi paziņojumi par gaidāmajām izmaiņām tiks izvietoti gan pašā pasta nodaļā, gan arī piegādāti katram šo teritoriju iedzīvotājam. «Paredzēts, ka pastnieks strādās vienu stundu dienā, pašlaik darba laiks vēl nav zināms,» skaidro uzņēmuma pārstāve Zane Plone. 

«Iedzīvotāji bez pasta pakalpojumiem nepaliks,» jau iepriekš laikrakstam «Zemgales Ziņas» atzina «Latvijas pasta» sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda. Uzņēmums no Platones pagasta saņēmis informāciju par Domes ieceri līdzšinējās pasta telpas izmantot kultūras darbības nodrošināšanai, tāpēc tikšot meklēts cits risinājums. 

Lēmums grozīt konkrētās pasta nodaļas formātu tika pieņemts, ilgākā laika periodā analizējot darbības finansiāli ekonomiskos rezultātus un konstatējot to nepārtrauktu pazemināšanos saistībā ar iedzīvotāju skaita un pirktspējas izmaiņām: Lielvircavā tiek reģistrēti aptuveni pieci pakalpojumi dienā. 

Vietās, kur pasta nodaļu veiktās funkcijas tiek nodrošinātas starpniecības formā ar pastnieku līdzdalību, ir pieejami visi universālā pasta pakalpojumi. 

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma saņemšanu, iedzīvotājiem, kuru dzīvesvietas teritorijā pasta pakalpojumus sniedz pastnieks, ir iespēja saņemt sūtījumu konkrētajā apkalpojošajā pasta nodaļā vai pasta pakalpojumu sniegšanas vietā pie pastnieka, par to iepriekš informējot konkrēto nodaļu un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt pasta sūtījumu. Lielvircavas iedzīvotājiem šajā gadījumā jāsazinās ar Vircavas pasta nodaļu pa tālruni 63085989. 

Par atsevišķu samaksu – 2 lati – sūtījums tiks piegādāts klienta dzīvesvietā.

Jau ziņots, ka septembra beigās Jelgavas novada deputāti lēma iegādāties kultūras nama ēku par 400 tūkstošiem latu, kas teju desmit reizes pārsniedz īpašuma kadastrālo vērtību.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

stulbums

Jo tālāk-jo bēdīgāk...par iedzīvotājiem nemaz nedomā!

pirms 6 gadiem, 2013.10.13 13:27

Dombrovskis

LATVIJA IZMIRST. TAS IR NENOVĒRŠAMI. VEIKSMES STĀSTS.

pirms 6 gadiem, 2013.10.13 16:36

pendels

būs ko noprihvatizēt un pēc tam pārdot par apaļu summu jau par 500 tūkstošiem , bizness paliek bizness .

pirms 6 gadiem, 2013.10.13 16:53

frotipiploretmi

Caunem ar Antipinu neliels zaudējums . Kultūršķūnis būs jāpārdod nevis 400 , bet 390 štukām.Bet toties pēctam uz Kultūršķūņa ekspluatācijas pakalpojumu Caune ar Antipinu zaudēto atgūs.

pirms 6 gadiem, 2013.10.13 19:01

Feja

Man ierakstīto sūtījumu saņemšanai neder ne Platones pagasta pārvalde, ne Vircavas pasta nodaļa. Tad jau labāk Jelgavas pilsēta, uz kurieni var aizbraukt ar sabiedrisko transportu. Bet tāds risinājums diemžēl nav paredzēts.

pirms 6 gadiem, 2013.10.14 15:03

RE KĀ

PASTA NODAĻAS SLEDZ , BET KULTŪRA RULLĒ . TIK DAUDZ ĻAUŽU , KAS VĒLAS NODARBOTIES AR TRADICIONĀLO KULTŪRU , BET NEVĒLA RAKSTĪT VĒSTULES?

pirms 6 gadiem, 2013.10.14 17:57

Dusmīgais

Un kā es nokļūšu līdz Platonei vai Vircavai, ja nav savas mašīnas un sab. transports arī nekursē .... :-(
Vismaz 1 st. nedēļā arī Lievircavā vajadzētu sniegt pasta pakalpojumus !

pirms 6 gadiem, 2013.10.15 10:59

izrādās, ka patiesībā

šo pasta slēgt bija ieplānots jau 2012. gadā. Tagad "Latvijas Pasts" drosmīgi var paslēpties aiz ēkas pirkšanas- pārdošanas notikumiem. Īstais iemesls ir pavisam citur meklējams, nevis nezinātājiem sajūsmā kliegt par savu nezināšanu.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 13:28

ls

Prieks dzīvot laukos!!!!! Ja es strādāju pilsētā un man darbs līdz 17.00- kā es tikšu uz Vircavu, kur pasta nodaļa strādā līdz plkst 13.00???!!! Sestdienas brīvas! A?...lika padomāt! labi, ka pasta pakalpojumi man nepieciešami ļoti reti.

pirms 6 gadiem, 2013.11.06 15:34

Jelgavas novadā