Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveic Jelgavas novada sirdsgudrās vecmāmiņas un vectētiņus (FOTO) 7

Novērtējot vecvecāku dzīves gudrību un sirsnību, jau piekto reizi sveikti Jelgavas novada konkursa «Sirdsgudrā vecmāmiņa/sirdsgudrais vectētiņš» laureāti, informē novada pašvaldība. Svinīgais pasākums notika Līvbērzes Kultūras namā.

Vecvecākus konkursam pieteica bērni un mazbērni. No pieteiktajiem dalībniekiem katra pagasta pārvalde izvirzīja savu pretendentu. Tituls šogad piešķirts Tamārai Duncei no Elejas pagasta, Danutai un Valdim Švolmaņiem no Glūdas pagasta, Airai Treigūtei no Jaunsvirlaukas pagasta, Mirdzai un Miervaldim Šukteriem no Kalnciema pagasta, Natālijai un Valērijam Orloviem no Lielplatones pagasta, Mārītei Fiļimonovai no Līvbērzes pagasta, Vinetai Dorofejevai no Platones pagasta, Līgai un Jānim Bērziņiem no Sesavas pagasta, Sarmītei Zakovicai no Svētes pagasta, Ritai Kovaļevskai no Valgundes pagasta, Aldonai Babrei no Vilces pagasta, Miroslavai Zajankovskai no Vircavas pagasta un Lolitai Barvidai no Zaļenieku pagasta. Iesūtītās vēstules apliecina, ka visvairāk mazbērni un bērni novērtē tieši kopā pavadīto laiku – svētku svinēšanu, jaunu prasmju apgūšanu, došanos ceļojumos un pasākumu apmeklēšanu. Vecvecākiem tika pasniegtas arī naudas balvas.

Pasākumu organizē «Europe Direct» Informācijas centrs sadarbībā ar Jelgavas novada Labklājības pārvaldi un novada Senioru biedrību, lai veicinātu starppaaudžu pieredzes apmaiņu, ģimenisku saišu stiprināšanu, dzimtas kultūras vērtību nodošanu un jaunākās paaudzes ciešāku emocionālo sasaisti ar vecvecāku pieredzes novērtējumu. Viena no Eiropas Komisijas prioritātēm ir senioru iekļaušana sabiedriskās aktivitātēs un vienlīdzīgu tiesību nodrošināšana. Svinīgo godināšanu papildināja muzikāli priekšnesumi, ko sniedza bērnu kolektīvs «Noslēpums» un Mārtiņš Ruskis ar grupu «Nevainīgais trio».


Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Arnolds

Ziedonis tik visu laiku kautko sveic vai ari nodarbojas ar slotas kāta vizināšanu. :)

pirms 2 gadiem, 2016.12.07 17:26

Pieklājība

piedod, bet Tev nekas nav svēts...

pirms 2 gadiem, 2016.12.07 17:48

Jānis

Tev skauž, ka tevi nevizina,:)
Mācies, studē, strādā un startē vēlēšanās - varbūt arī tevi vizinās...;D

pirms 2 gadiem, 2016.12.07 17:54

Acs

Ne jau skauž, visu cieņu senioriem, bet Dace un Zieča gan kā no slikta dramatiskā kolektīva. Ieskatieties viņu sejās, tās melo un tur nav nekā no mīļuma.

pirms 2 gadiem, 2016.12.07 21:52

Viena no vecmāmiņām

Kā ZZ ievieto kaut ko par pasākumiem, tā vienai daļai ir tikai viens personāžs, ko apspriest. Varbūt tomēr novērtēt pasākumu kā tādu?

pirms 2 gadiem, 2016.12.08 12:29

Jelgavas lauķi

Kas maksā, tas pasūta.

pirms 2 gadiem, 2016.12.08 13:17

Jelgavas novadā