Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vides projektiem Jelgavas novadā liela atsaucība

Konkursam “Mēs savai videi – 2017”, ko finansē Jelgavas novada pašvaldība, šogad iesniegti teju 50 projekti, tāpēc, ņemot vērā iedzīvotāju lielo interesi un aktīvo iesaistīšanos, organizatori pagarinājuši projektu pieteikumu izvērtēšanas termiņu līdz 23. maijam, informē pašvaldība.

Konkursa nolikums paredz, ka projekta īstenošanai jānotiek Jelgavas novada teritorijā un ieguvējiem no projekta rezultātiem jābūt novada iedzīvotājiem. Pagājušā gada projektu konkursā „Mēs savai videi – 2016” īstenoti un finansējumu saņēma 22 vides projekti. Par labākiem tika atzīts projekts mājas apsaimniekošanai, nojumju renovācijai un zaļās zonas labiekārtošanai, kā arī projekts par aktīva dzīvesveida popularizēšanu, volejbola laukuma, ārā trenažieru un trošu ceļa izveidi.

Savukārt šogad konkursam iesniegti 49 projektu pieteikumi par kopējo summu 35 474,88 eiro. Jāpiebilst, ka projektu konkursam paredzētais kopējais finansējums ir 13 tūkstoši eiro.

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā