Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novads atjauno konkursu «Sakoptākā sēta» 1

Ar devīzi «Sakopta vide kā pamats stabilai nākotnei» Jelgavas novada pašvaldība atjaunojusi un izsludinājusi pavasara konkursu «Sakoptākā sēta», kas bija viena no tradīcijām vēl pirms teritoriālās reformas. Plānots, ka objekti tiks vērtēti vairākās nominācijās: sakoptākais pagasts, sakoptākā individuālā māja ciemā, sakoptākā lauku viensēta, sakoptākā iestāde vai uzņēmums. Paredzēta arī speciālbalva nominācijā «Interesants vides objekts».

«Šī bija viena no vērtīgajām tradīcijām, kas izpelnījās iedzīvotāju atsaucību, iniciatīvu. Vairākkārt esam saņēmuši retoriskus jautājumus, kāpēc gan pašvaldība neatjauno konkursu, kas veicina ne tikai pozitīvu konkurenci, bet ar ieinteresētību ļauj uzzināt, kuri kaimiņi, saimnieki šogad ir vairāk centušies un īstenojuši varbūt pat ļoti radošas idejas sētas, pagalma, dārza ainavā. Faktiski, atjaunojot šo konkursu, esam sekojuši iedzīvotāju ieteikumiem,» skaidro Dzintra Zimaiša, Jelgavas novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāja.Konkursam pieteiktus objektus žūrija izvērtēs klātienē laikā no Līgo svētkiem līdz jūlija pirmajām dienām, lai apkopotu rezultātus un laureātus varētu sveikt Jelgavas novada svētkos 7.jūlijā, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Kaunese.Jau tagad iedzīvotājiem ir iespēja izplānot savu piemājas vidi un dārziņu un pavasarī realizēt ieceres, lai pieteiktos konkursam «Sakoptākā sēta». «Konkurss veicinās Jelgavas novada teritorijas sakopšanu, iepazīšanu un latviskas kultūrvides veidošanu, un kalpos kā motivējošs instruments novada iedzīvotājiem būt atbildīgiem par sava īpašuma sakārtošanu,» uzskata pašvaldība.Dalībai konkursā iespējams pieteikties pagastu pārvaldēs līdz 25.maijam. Noteikumi un vērtēšanas kritēriji apskatāmi Jelgavas novada mājas lapā, kur var izteikt arī ierosinājumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

patiešām

tas ir ļoti jauks lēmums! Vismaz padarīs dzīvi interesantāku labā nozīmē!

pirms 6 gadiem, 2012.02.08 09:59

Vietējās ziņas