Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novads saņem papildu līdzekļus autoceļu uzturēšanai 4

Pamatojoties uz Ministru kabineta 12.jūnija grozījumiem likumā «Par valsts budžetu 2012.gadam», Jelgavas novada pašvaldībai piešķirti papildu 69 352 lati pašvaldības autoceļu un ielu ārkārtas uzturēšanas neatliekamajiem darbiem.

Papildu finansējums piešķirts, lai nodrošinātu pašvaldību autoceļu un ielu neatliekamo uzturēšanu 2012.gada vasaras periodā, kā arī veiktu elementāros ceļu satiksmes drošības pasākumus 2012./2013. gada ziemas sezonā, skaidro novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Kaunese.Šogad Jelgavas novada pašvaldības autoceļu uzturēšanai pirms papildu finansējuma piešķiršanas bija paredzēti 261 184 lati, kas bija par 69 815 latiem mazāk nekā 2011.gadā. Pēc piešķīruma situācija, salīdzinot ar pagājušo periodu, izlīdzināsies un finansējums būs pielīdzināms 2011.gada līmenim.Pašlaik pagasta pārvalžu vadītājiem ir uzdots izvērtēt pagastos pašvaldības valdījumā esošo ielu, tiltu un autoceļu stāvokli. «Jāpiebilst, ka arī pēc papildu finansējuma saņemšanas, autoceļu fonds būs pietiekams vien neatliekamo ceļu uzturēšanas darbu veikšanai, neparedzot iespēju būtiski uzlabot esošo ceļu infrastruktūru un stāvokli,» piebilst L.Kaunese.Pašvaldību un valsts autoceļu uzturēšanas neatliekamajiem darbiem, Satiksmes ministrijai kopumā piešķirti 4,267 miljoni latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Dilans

Nu cik var grabēt par vienu un to pašu kā tāda veca plate.Nu,nu ko tu pats esi darījis sava novada labā?

pirms 6 gadiem, 2012.07.16 08:52

bedrē

Daudz gan!Jelgavas novada ceļi uz valsts fona ir vienkārši nožēlojami un bīstami.

pirms 6 gadiem, 2012.07.15 21:45

nu,nu

ka tik Caune nenotrallina kādā ārzemju braucienā...tā jau tas reizēm notiek

pirms 6 gadiem, 2012.07.14 16:17

Vietējās ziņas