Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas skolu absolventi saņems piemiņas nozīmītes 4

Šodien Jelgavas Mūzikas vidusskolas absolventi pirmie savā izlaiduma dienā saņems piemiņas nozīmītes ar Jelgavas logotipu, kas stilizēti atveido pilsētas nosaukumu. Kopumā Jelgavas nozīmītes šogad saņems gandrīz 800 pilsētas vidējās un profesionālas izglītības iestāžu absolventu.

Jaunā tradīcija vidusskolu beidzējiem dāvināt nozīmīti ieviesta pirmo gadu, lai stiprinātu jauniešos piederības sajūtu Jelgavai. Kopā ar nozīmīti ikviens vidusskolas beidzējs saņems arī Jelgavas Domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa apsveikumu, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde.«Jelgavas lielākā vērtība ir cilvēki, kas pilsētā dzīvo, izglītojas un strādā. Ikvienam ir iespēja atrast jomu, kurā darboties, gūt zināšanas un prasmes, profesionāli attīstīties un radoši izpausties. Mēs augam līdz ar pilsētu, sniedzot tai katrs savu – īpašu ieguldījumu. Izaugsme ir tā, kas vislabāk raksturo mūsu pilsētu, Jelgavā notiekošo un pašus jelgavniekus. «Jelgava – pilsēta izaugsmei!» būtība ir nepārtraukta mainība uz augšu, kas dod iespēju ikvienam. Lepojies ar Jelgavu, tā ir vieta, no kuras Tu nāc, kur vienmēr vari atgriezties, kur vari apliecināt sevi, kur smelties spēku jauniem izaicinājumiem. Lai tavas labās domas, iegūtās zināšanas un veicamais darbs stiprina Tevi, kalpo tavai un pilsētas izaugsmei!» teikts apsveikumā absolventiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Kristīne

Jā, es arī vēlētos šādu iegādāties.
Kur tas ir iespējams ? Un kāda ir tās cena?

pirms 6 gadiem, 2012.06.16 16:24

xxx

Jūtama pašvaldību vēlēšanu tuvošanās... Bet tradīcija skaista, nenoliedzami. Pašvaldību vēlēšanas vajadzētu rīkot katru gadu.

pirms 6 gadiem, 2012.06.15 10:22

Alise

Ļoti jauka rīcība no pašvaldības. Skaista nozīmīte un skaista uzruna jauniešiem. Lai šāda tradīcija turpinās. Ar vien vairāk lepojos, ka dzīvoju Jelgavā.

pirms 6 gadiem, 2012.06.15 10:18

Vietējās ziņas