Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas velobrauciens pulcē trīsarpus simtus (ar foto) 2

Ar labu cerību, ka lietus mākoņi pašķirsies, šodien 7.Jelgavas velobraucienā devās ap 350 dalībnieku vecumā no viena līdz astoņdesmit gadiem.

Mazākie sēdēja bērnu sēdeklīšos, taču pat četrgadīgi, piecgadīgi  zēni un meitenes mina pedāļus paši. Desmit kilometru garais maršruts no Jelgavas pils līdz Mežciemam bērnu un jauniešu centra «Junda» atpūtas nometnei «Lediņi» tika veikts piecdesmit minūtēs. «Šoreiz braucām lēnāk nekā citus gadus, bieži apstājāmies,» teica jelgavniece Rimma Šlitere. Viņa pati rīko velobraucienus pilsētas Pensionāru biedrībā. Spīdolas ģimnāzijas audzēkne Laura Timrijeva, kas kopā ar māti brauca ar «tandēmu», atzina, ka viņai velobrauciens, kurā viņa piedalījās pirmo reizi, paticis. Brauciens «tandēmā» bija arī sausāks, jo brīžos, kad uznāca lietus, aizmugurē sēdošā māte turēja lietussargu virs priekšā stūrējošās meitas. Stundu pirms starta pie pils velobrauciena dalībnieki bija aicināti piedalīties veiklības, satiksmes noteikumu zināšanu pārbaudēs. Tie, kuri bija izmantojuši šo iespēju, finišā «Lediņos»varēja piedalīties loterijā. Galveno balvu – Jāņa Bisenieka fonda dāvāto velosipēdu vinnēja deviņgadīgais Kaspars Pabērzs. Brauciena dalībnieki tika cienāti ar zupu, kā arī aizrautīgi skatījās velotriālista ugālieša Pāvela Griškova  un BMX braucēja rīdzinieka Dāvja Duleļa priekšnesumus, ko viņi bija apguvuši, trenējoties vairāk nekā piecus gadus.Pasākuma nobeigumā Lediņu nometnē pilsētas mērs Andris Rāviņš atklāja koka brīvdabas skatuvi, kur savas balsis rādīja «Jundas»  tradicionālās mūzikas grupas «Lāte» meitenes.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Švimpāzijs no Teteles

Kādreiz šie pilsētkungi dadomāsies par ietves/veloceļa nepieciešamību līdz lediņiem? 350 indivīdu no kuriem daudzi ir bērni pēc pasākuma slāj mājās pa intensīvu šoseju... Visnotaļ ģeniāli...

pirms 6 gadiem, 2012.06.03 11:22

Ruta Melhere

Man patika! Mājā gan pārbraucu salijusi. Šādos pasākumos vienmēr ir sabiedrības kopības sajūta un draudzība.Un mazie riteņbraucēji ar tādu entuziasmu brauca!Paldies rīkotājiem!

pirms 6 gadiem, 2012.06.03 06:30

Vietējās ziņas