Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieki viesojas pie Ineses Vaideres Briselē (precizēts) 2

Eiropas Parlamentā Briselē pēc deputātes Ineses Vaideres uzaicinājuma pagājušajā nedēļā viesojās vairāku Latvijas pilsētu un sabiedrisko organizāciju pārstāvji, to vidū arī vairāki jelgavnieki.

Deputāte apmeklēt Briseli bija aicinājusi Latvijas valsts aizsardzības fonda «Lāčplēsis» Jelgavas nodaļas biedrus Marinu Vesmani, Birutu Kravinsku un Arni Aronu, Rutu Melheri un Zemgales priekšpilsētas pensionāru biedrības pārstāvi Austru Kokoreviču. Grupai pievienojās arī inženierekonomiste Linda Sakse, nekustamā īpašuma speciāliste Inese Balode un «Ozolnieku KSDU» vadītājs Mārtiņš Prīsis, informē I.Vaideres biroja pārstāvji.«Man ir prieks par šo brīnišķīgo iespēju Briselē satikties un iepazīties ar darbīgiem un iedvesmojošiem cilvēkiem no dažādām Latvijas pusēm, kā arī iepazīstināt viņus ar savu darbu Eiropas Parlamentā. Šajās dienās iegūtā pieredze un kontakti šiem cilvēkiem noderēs turpmāk savos darbos, veidojot kopīgus projektus un veicinot sadarbību starp Latvijas pilsētām un pašvaldībām,» ir pārliecināta deputāte.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ruta Melhere

Jā,ieviesusies kļūda,jo esmu biedrības "LVAF Lāčplēsis" Jelgavas nodaļas priekšsēdētāja.Bija ļoti interesanta tikšanās Briselē.Profesore un EP deputāte Inese Vaidere bija ieinteresēta par mūsu biedrību.Bija fantastiska grupa.Tagad apmainamies ar bildēm, bet nākamajā sapulcē pastāstīsim biedrības biedriem par ciemošanos Eiropas parlamentā un ekskursiju Brigē.

pirms 6 gadiem, 2012.09.25 17:55

deina

nevajag rīkoties neprofesionāli un pārrakstīt preses relīzi - Melherei nav tāds amats!!!

pirms 6 gadiem, 2012.09.25 14:49

Vietējās ziņas