Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kandidātus apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim” var pieteikt vēl līdz 30. aprīlim

Turpinot pagājušajā gadā uzsākto tradīciju, biedrība “Zemgales Laiks Ziedonim” sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu “Viegli” un Iecavas novadu jau otro reizi izsludinājusi pieteikšanos apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim”. Apbalvojums tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, tautsaimniecībā, jauniešiem un par dzīvi mākslā. Pieteikšanās līdz 30. aprīlim, taču laureātu paziņošana notiks apbalvošanas ceremonijā Iecavas Kultūras nama Lielajā zālē 1. jūnijā.

“Latvijas vērtība ir cilvēki un viņu padarītie darbi, par kuriem ir jārunā, jācildina tie un jāpalīdz parādīties. Šis ir laiks, kad savu spēku un varēšanu apzināties ir ļoti svarīgi. Ik katram no mums apkārt ir šādi cilvēki, kuru stāstiem un darbiem mēs vēlamies palīdzēt parādīties, jo Zemgale var lepoties ar tās iedzīvotājiem un tās spēku,” stāsta biedrības “Zemgales Laiks Ziedonim” konkursa organizatoru komanda.

Konkursa mērķis ir apzināt un godināt personības no Zemgales novada, kas dzīvo ar mīlestību pret savu zemi, darbu un cilvēkiem, kā arī atbilst konkursa vērtībām – izcilībai, degsmei, sūtībai, stājai, veiksmei un savpatnībai –, kā arī iedvesmo citus, mudinot līdzdarboties, sekot viņu idejām.

Organizatori aicina pieteikties un pieteikumus stāstu formātā iesūtīt līdz 30. aprīlim. Pieteikties vai tikt pieteikts var indivīds vai cilvēku grupa, kas ar izciliem sasniegumiem darbojas konkrētajā nozarē, iedvesmo un iesaista citus.

“Stāstus izskatīs īpaša žūrija, kuras sastāvā būs fonda “Viegli” un Imanta Ziedoņa muzeja pārstāvji, autoritātes zinātnes, kultūras un izglītības jomā, pašvaldību pārstāvji, kas pieņems sarežģīto lēmumu, kurus piecus Zemgales novadniekus šogad godināt ceremonijā,” informē biedrības “Zemgales Laiks Ziedonim” vadītāja Elizabete Pavlovska.

Apbalvošanas ceremonijā tiks godināti pieci Zemgales novada laureāti. Ceremonijā piedalīsies visu stāstu varoņi, fonda “Viegli”, Imanta Ziedoņa muzeja, pašvaldību pārstāvji, uzņēmēji, viesi un draugi, kas godinās un leposies ar šī gada novada laureātiem.

Stāstus par novadniekiem iespēja iesūtīt piecās nominācijās:

Apbalvojums zinātnē “Zemgales Taureņu uzbrukums”

Nominācijā apbalvojums tiks pasniegts cilvēkam, kas aktīvi nodarbojas ar pētniecību, zinātni, inovāciju izstrādi un to ieviešanu.

Apbalvojums novadpētniecībā “Zemgales Kedas”

Nominācijā apbalvojums tiks pasniegts cilvēkam par aizrautīgu un radošu darbu lokālu teritoriju un to kultūras tradīciju izpētē un attīstībā, tādējādi veicinot latviskumu un iesakņotību.

Apbalvojums tautsaimniecībā “Zemgales Zemi es mācos”

Tautsaimniecības nominācijā apbalvojums godinās cilvēku, kurš saimnieko videi draudzīgi; attīsta tradicionālu vai inovatīvu biznesu; izkopj vidi un Latvijas ainavu.

Apbalvojums bērniem un jauniešiem “Zemgales Rabarbers”

Nominācijā apbalvojums tiks jaunietim vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kura dzīvē un darbībā izpaužas visas apbalvojuma vērtības.

Apbalvojums par dzīvi mākslā nominācijā “Zemgales Bize”

Nominācijā par dzīvi mākslā apbalvojums tiks pasniegts cilvēkam, kas aizrautīgi darbojas kādā no mākslas jomām, iesaistot un iedvesmojot citus.

Pieteikumi stāstu formātā jāsūta līdz 30. aprīlim elektroniski (zemgaleslaiksziedonim@gmail.com) vai pa pastu (Akmeņu iela 1, Jelgava, LV-3004) ar norādi “Zemgales Laiks Ziedonim”.

Pieteikumā obligāti jānorāda pretendenta vārds, uzvārds, nodarbošanās, nominācija un kontakti, kā arī iesūtītāja kontaktinformācija.

“Bieži vien cilvēki aizmirst, ka viņu ikdienas darbs ir ļoti vērtīgs, iedvesmojošs un vajadzīgs, tāpēc mēs aicinām līdzcilvēkus, ģimenes, kaimiņus un citus palīdzēt šiem cilvēkiem un viņu darbiem parādīties!” piebilst E.Pavlovska.Publicitātes foto un video

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas