Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karstais ūdens atslēgts vēl četros pašvaldības dzīvokļos 1

Šonedēļ vēl četros pašvaldībai piederošos dzīvokļos īrnieku nenokārtoto parādsaistību dēļ atslēgts karstais ūdens. «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP) saņēmusi vēl vairāku daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieku lēmumu, kurā viņi vienojušies par karstā ūdens atslēgšanu savā daudzdzīvokļu mājā tiem dzīvokļu īpašniekiem parādniekiem, kuri ilgstoši nav norēķinājušies par saņemtajiem pakalpojumiem.

Tādējādi jau drīzumā, ja dzīvokļu īpašnieki neatrisinās parādu jautājumu, karstais ūdens tiks atslēgts arī viņu dzīvokļos.25.septembrī otro reizi NĪP organizēja karstā ūdens atslēgšanu tajos pašvaldības dzīvokļos, kuru īrnieki ilgstoši nav norēķinājušies par īri un saņemtajiem pakalpojumiem. No plānotajiem sešiem dzīvokļiem papildpakalpojums šajā reizē atslēgts četros – Asteru ielā 16, Tērvetes ielā 90, Krišjāņa Barona ielā 48 un Loka maģistrālē 5. Divos dzīvokļos – Blaumaņa ielā 10 un Paula Lejiņa ielā 5 – NĪP inženieri netika ielaisti, taču, ja tuvākajā laikā netiks atrisināts jautājums par parāda atmaksu, dzīvokļos tiks īstenota piespiedu iekļūšana caur tiesu, skaidro NĪP.Jau pašlaik atsevišķi dzīvokļu īrnieki, kuru mājoklī atslēgta karstā ūdens piegāde, interesējušies par iespējām atjaunot pakalpojuma nodrošināšanu un pauduši gatavību nomaksāt daļu parāda un noslēgt vienošanos par atlikušās summas atmaksu. «Taču parādniekiem būtiski saprast, ka jautājums par parāda samazināšanu, noslēdzot vienošanos par tā atmaksu un to pildot, ir jārisina savlaicīgi, pirms dzīvoklī tiek īstenota karstā ūdens atslēgšana, jo tikai tā iespējams izvairīties no liekām neērtībām,» aicina NĪP.Kopumā atbilstoši likumam par dzīvojamo telpu īri papildpakalpojuma – karstā ūdens – piegādes pārtraukšana īstenota jau piecos pašvaldības dzīvokļos.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

VIDZI

Taa turpinaat ,tad varbut domes dzivokli saks maksaat par pakalpojumiem , it sevishki romas .

pirms 6 gadiem, 2012.09.27 17:27

Vietējās ziņas