Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Klubs «Pīlādzītis» kopā jau 33 gadus

«Parasti svinam savas apaļās jubilejas, bet šoreiz tāds zīmīgs skaitlis – 33,» kluba «Pīlādzītis» vadītāja Ausma Sūna piesaka savējo atkalredzēšanās svētkus Jelgavas Kultūras namā, kas šoreiz bija īpašāki nekā jau ierastie ikmēneša sarīkojumi.

«Pīlādzītis» ir plaša vecāka gadagājuma ļaužu domubiedru grupa, kuri tiekas reizi mēnesī, lai dejās un sarunās labi pavadītu laiku. Tās droši varētu saukt par ballītēm, kur eleganti saposušās un safrizējušās dāmas un kungi pie galdiņiem dzīvās mūzikas pavadībā svin savas dzimšanas un vārda dienas, Ziemassvētkus, Lieldienas, Jāņus, Mātes un 11. septembrī arī Tēva dienu, īpaši suminot vienu savu 12 bērnu tēti, rīko karnevālus, kā arī piemin citus īpašus notikumus.

«Atmosfēra mūsu sarīkojumos tiešām ir jautra un, ņemot vērā dalībnieku vecumu, – gana jestra. Sevišķa scenārija nav, jo pamatā cilvēkus interesē satikt draugus, aprunāties, atpūsties. Kā tajā krievu teicienā – sevi parādīt un uz citiem paskatīties! Protams, arī dejošana. Tā ir vieta, kur muzikanti brīnās – sākot spēlēt, ar pirmo takti aiziet dejas. Senioriem ļoti patīk valsis. Mums bijuši pat valša konkursi,» stāsta A.Sūna.

Foto: Maksims Šaldajevs

Visu rakstu lasiet 8. – 14. septembra «Ziņās».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas