Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Kulk» sāks darbus, lai pasargātu Kalnciema ceļu un Loka maģistrāli no plūdiem 7

Rīt paredzēts sākt hidrotehnisko būvju rekonstrukcija plūdu draudu risku novēršanai Kalnciema ceļa – Loka maģistrāles rajonā. Tiks rekonstruēts esošo hidrotehnisko būvju komplekss un izveidota pretplūdu sistēma, tā mazinot plūdu draudu risku šajā teritorijā. Tagad būvobjektā notiek sagatavošanās darbi: zāles pļaušana, krūmu izciršana un vecās sūknētavas esošā karkasa demontāža.

Pašvaldība informē, ka 11.jūlijā Jelgavas Dome noslēdza būvdarbu līgumu ar SIA «Kulk» par projekta «Hidrotehnisko būvju rekonstrukciju plūdu draudu risku novēršanai Kalnciema ceļa – Loka maģistrāles rajonā Jelgavā» realizāciju par vairāk nekā 500 tūkstošiem latu. Rekonstrukcijas darbu pabeigšanas termiņš ir 30.novembris. Tāpat Dome noslēdza būvdarbu autoruzraudzības pakalpojuma līgumu ar tehniskā projekta izstrādātāju «SIA 3C», kopējā līgumcena 3025 lati, un būvuzraudzības pakalpojuma līgumu ar SIA «Jurēvičs un partneri», līgumcena 3593 lati.Projekta īstenošanas laikā Kalnciema ceļa – Loka maģistrāles rajonā paredzēts rekonstruēt astoņas caurtekas zem Kalnciema ceļa un izbūvēt tām pretplūdu vārstus, rekonstruēt lietus ūdens pārsūknēšanas staciju un ūdens attīrīšanas staciju, atjaunot Bērzu kapu meliorācijas sistēmas pieslēguma kolektoru, Loka maģistrāles kolektorā izbūvēt pretplūdu vārstus un pazemināt vienas caurtekas novietojumu zem Loka maģistrāles, tā pasargājot no plūdiem Kalnciema ceļa labās puses teritoriju.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

jānis

Lasīt derētu arī saprast!
Rakstīts ir par pretplūdu pasākumiem - lai Lielpupe neappludina bīstamās teritorijas.
"udens vads un kanalizācija ir cita opera!

pirms 6 gadiem, 2012.08.01 16:50

ROGU CELS

Es tik atceros, tad pavasari rakstija, ka kanalizaciju un jaunu udens vadu, noteku uudenu sisteemu, kaa Jelgavas pilsetas attistibas 2 kartu, lidz novembrim pabeigs ievilkt Berzu cels, Rogu cels, Kalnciema cels - Loka magistrale teritorijas!
Kur seit ir Rogu cels un Berzu cels un Kalnciema cels virs Loka magistrales???
Taa tacu ari ir Jelgavas teritorija!
Tiem jasliikst- vai ne...????

pirms 6 gadiem, 2012.08.01 16:23

uz drupām

it kā ne pa šo tēmu, bet atcerējos, ka šodien gāju gar Lielās ielas izrakumiem un vēroju atsegto grunti - pilnībā apstiprinājās kopš bērnības dzirdētie nostāsti par to, ka visas karā nopostītās drupas prasti izšķūrēja, pielīdzināja un tām pa virsu sāka ielas būvēt.
Vesels kultūrslānis.
Zem Lielās ielas tagad redzami kaudzēm mētājamies aprakti vecā pirmskara parauga dzeltenie un sarkanie ķieģeļi, tātad tiešām centrs ir uz drupām, un ielas arī...
Ja vien šāda "īpatnība" vispār ir paredzēta "lētākā piedāvājuma" līgumā, cerams, ka Igate to ņems vērā, gatavojot jauno segumu...

pirms 6 gadiem, 2012.08.01 13:01

juris

Es tā skatos, šeit vispār vairs nevar parādīties neviens raksts par kādu darbu veiksānu, kā visur komentāros parādās vārds otkats. Pašiem slikti nepaliek. Tik d**st māk.
Vai skatījies visu pavasari un vasaaru IUB mājsaslapā par izsludinātajiem konkursiem? Varu saderēt, ka neskatījies, bet traki bļaustīties māki...
Noželojami!

pirms 6 gadiem, 2012.08.01 11:38

lohs

A kur bija izsludināts konkurss par minēto darbu veikšanu. Jeb uz ZZS mafijozņiku Bubuli tas neattiecas. Laikam jau lielā draudziba ar bijušo Jelgavas čekistu Raulu Kronbergu ( ar Bubuļa rekomendāciju šis kadrs tagad vada Jelgavas Olimpisko centru ) , dod savus augļus. Pat Rāviņš nevar iebilst Bubuļa pavēlēm un vēlmēm

pirms 6 gadiem, 2012.08.01 11:15

Vietējās ziņas