Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas sporta izlašu dalībnieki LLU varēs studēt bez maksas

Līdz ar LLU Senāta lēmumu no 2012.gada rudens studiju semestra Latvijas Republikas izlašu dalībniekiem un kandidātiem LLU būs iespēja pretendēt uz atlaidi studiju maksai.

Kā informē LLU Sporta katedras vadītājs Viktors Valainis, lai arī spēcīgiem sportistiem jau līdz šim bija iespējams pretendēt uz atlaidēm, Senāta lēmums ļāvis šo «jautājumu» pilnībā sakārto, informē augstskola savā portālā.«Izlašu dalībnieki 100 procentu atlaidi, bet kandidāti 50 procrntu atlaidi studiju maksai varēs saņemt, ja izpildīs vairākus soļus – iegūs trenera rekomendāciju, federācijas apstiprinājumu un LLU Sporta katedras piekrišanu,» skaidro V.Valainis.Šādā gadījumā studējošā fakultāte būs iespēja lemt par atlaides piešķiršanu. Tiesa, kā norāda lēmuma sagatavotāji, kandidātu varētu būt gana daudz, un fakultātēs vērā tiks ņemts arī studenta uzcītīgums studijās, aktivitāte un līdzšinējās darbības LLU goda aizstāvēšanai dažādās sacensībās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas