Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

1.jūlijā sākas elektroniskā pieteikšanās studijām 5

Valsts reģionālās attīstības aģentūra informē, ka no 1.jūlija sākas elektroniskās pieteikšanās pirmā kārta studijām. 

Vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.Latvija.lv pieteikties studijām varēs 11 Latvijas augstskolās - Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Banku Augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā, Liepājas Universitātē, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Rēzeknes Augstskolā, Ventspils Augstskolā un Vidzemes augstskolā. 

Pēc elektroniskās pieteikšanās studijām visiem reflektantiem obligāti personiski jādodas uz kādu no 11 augstskolu uzņemšanas punktiem, jāuzrāda nepieciešamie dokumenti un jāapstiprina pieteikums studijām augstskolā, skaidro aģentūrā.

Ja izvēlētajās programmās ir iestājpārbaudījumi, reflektantiem tie jākārto no 16. līdz 19.jūlijam. E-pakalpojumā reflektanti var sekot līdzi pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus.

Vienotās uzņemšanas pamatstudiju programmās pirmā kārta noslēdzas 19.jūlijā pulksten 19. Ja reflektants konkursa pirmajā kārtā būs iekļuvis studiju programmā, kas bijusi viņa pirmā prioritāte, viņš var doties uz izvēlēto augstskolu reģistrēties studijām. Ja reflektants nav ieguvis studiju vietu pirmajā kārtā, tomēr vēlas studēt, tad no 19. līdz 23.jūlija pulksten 16 ir iespējams reģistrēties otrajai kārtai.

Konkursa otrās kārtas noslēgums ir 23.jūlijā pulksten 19, tie ir galīgie konkursa rezultāti.

Pieteikšanās reģistrācijas maksa ir 20 lati, neatkarīgi no izvēlēto augstskolu, studiju programmu un prioritāšu skaita. No reģistrācijas maksas ir atbrīvoti bāreņi un 1.grupas invalīdi.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Uzvārds

Plašas ārpus studiju aktivitātes - sēdēt kojās, dzert, jā cits var korī padziedāt, cits padejot, citus var pie*** un likt programmu nomainīt, pēdējo visiem iesaku, ļoti interesanti sajust šos piedzīvojumus uz pakaļas. Cerams nav rupjš vārds pakaļa?

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 23:12

Dusmīgā

Pagājušajā vasara gāju pieteikties. Viss jau būtu jauki, ja vien vadība nekavētos ar atbildi būs nokomplekteta grupa vai nē. (Studiju programmai nebija pieteikušies pietiekami daudz cilvēku) Tā nu gandrīz sagaidīdama septembri pieteicos citā augstskolā. Šajā augstskolā dominē vēl vecie laiki, kur visiem pie pakaļas, ka tu maksā par studijām. Tavas patērētāja tiesības nevienam ne***. Un pats jaukākais bija, ka tikai oktobra otrajā pusē man piezvanīja un pateica, ka grupa nokomlektēta un var mācīties. Labrīt!? Kur Jūs bijā 2 mēnešus atpakaļ? :@ Kā var uzsākt mācības mēnesi pirms sesijas? Vienkārši prātam neaptverami! Kā arī, nepardomāti - neklātienes studentiem jāmācās piekdienu pēcpusdienās un sestdienās. Un man uzreiz rodas jautājums - kurš normāls darba devējs, laidīs savu darbinieku katru piekdienu ātrāk no darba?:@

pirms 6 gadiem, 2013.07.03 09:59

Mamma

Mīļie topošo studentu vecāki un paši reflektanti, pirms pieļaujiet kļūdu, izlasiet Zemgales Ziņās 02.07.2013. rakstu par to, kā LLU vadība rīkojās ar studentiem un cik muļķīgi attaisnojas. Lasiet arī šeit komentārus: http://www.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=9230.
Mēs ar meitu tā palasot un izvērtējot, izlēmām par labu "Turībai", kur šādi precedenti nav manīti. Drošs paliek drošs! :)

pirms 6 gadiem, 2013.07.03 13:28

Dusmīgā

Daudzi saka, ka Turībā mācās tikai tie, kas var iedot konverti pasniedzējiem, bet tā nav taisnība! Paskatoties uz daudziem pazīstamiem cilvēkiem, tad lielākā daļa, kas mācījās tieši Turībā tika strādāt labos amatos un tiešām bija šī amata cienīgi! Veiksmi Jums!;)

pirms 6 gadiem, 2013.07.03 15:28

darbinieks

nu nevajag nomelnot LLU, tā gluži nav, kā tiek rakstīts!!!

pirms 6 gadiem, 2013.07.03 22:05

Latvijas ziņas