Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina ikvienu darīt labus darbus (FOTO)

Sniegt palīdzību, kas neprasa lielus finansiālus ieguldījumus, – tāds ir labdarības organizācijas «Palīdzēsim.lv» jau septīto gadu rīkotās akcijas «Labo darbu nedēļa» mērķis, kuram pievienojušās arī vairākas mūsu puses izglītības iestādes. Viens no lielākajiem bērnu organizētās palīdzības saņēmējiem ir LLU Veterinārmedicīnas fakultātes Mazo dzīvnieku izolators – patversme.

Jelgavas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē «Pasaciņa» Labo darbu nedēļā notiek liela rosība. Bērni kastēs saiņo dzīvnieku patversmei saziedotās lietas – segas, suņu un kaķu barību, kā arī prosu un griķus, kas lieti noderētu dzīvnieku maltītes pagatavošanai, un dažādus higiēnas līdzekļus. Tapuši arī zīmējumi par tēmu, kā vislabāk palīdzēt sunīšiem un kaķīšiem. Darbi tiks salikti kopā vienā lielā grāmatā un dāvāti patversmei.

Akcijas organizatori ziņo, ka «Labo darbu nedēļa 2015», kas risināsies līdz 18. oktobrim, ievada gatavošanos Latvijas valsts simtgadei un tiek organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju. 

«Palīdzēsim.lv» aicina reģistrēt savus gan plānotos, gan jau paveiktos labos darbus palidzesim.lv mājas lapas īpašajā sadaļā «Labo darbu nedēļa». Tāpat ikviens var sūtīt arī lūgumu pēc palīdzības, rakstot e-pastu uz labie_darbi@palidzesim.lv.


Visu rakstu lasiet otrdienas, 13. oktobra, «Zemgales Ziņās». Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas