Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina palīdzēt Jelgavas patversmē nonākušajiem dzīvniekiem

Līdz 4. decembrim “Rimi” veikalos, sadarbībā ar “Mars Inc.”, pasaulē iemīļotu dzīvnieku barības produktu ražotāju, norisināsies labdarības kampaņa “Pērc, ziedo, pabaro!”, kuras laikā ikviens tiek aicināts ziedot patversmēs mītošo dzīvnieku atbalstam, informē “Rimi” pārstāve Inga Bite. Ziedojumu – dzīvniekiem ikdienā nepieciešamas preces un pārtiku – saņems LLU VMF mazo dzīvnieku patversme, kā arī 16 citas patversmes visā Latvijā. Kampaņas norises laikā iespējams iegādāties jebkura zīmola dzīvnieku barību vai aksesuārus un tos ziedot turpat Rimi veikalā pie kasu zonas izvietotajās speciālajās akcijas kastēs.

“Ikvienam cilvēkam lielas krīzes vai nepatikšanu gadījumā ir iespēja lūgt līdzcilvēku – radu, draugu, kolēģu – palīdzību, taču mūsu četrkājainajiem mīluļiem – kaķiem un suņiem – šādas iespējas nav. Tas ir mūsu, sabiedrības, pienākums! Arī Antuans de Sent-Ekziperī grāmatā “Mazais princis” atgādina, ka esam atbildīgi par tiem, ko pieradinām. Kampaņa “Pērc, ziedo, pabaro!” atgādina cilvēkiem, ka dzīvniekus bez aprūpes atstāt nedrīkst. Domāju, ka svarīgi cilvēkos aktivizēt līdzjūtības gēnu, kas ikdienas skrējienā bieži tiek notrulināts, jo domājam tikai par sevi. Situācijās, kad ir sarežģīti mainīt lietu kārtību, kad draud briesmas, tiek piedzīvots izsalkums vai slimības, zinām, ka vienatnē pasauli mainīt neizdosies. Taču, arī izdarot kādu mazu labu darbu, piemēram, ziedojot patversmē nonākušajiem dzīvniekiem, kaut par kripatiņu, tomēr kāds uz šīs pasaules kļūst laimīgāks. Un neapšaubāmi – arī paša ziedotāja garastāvoklis un pašsajūta uzlabojas,” ziedot dzīvniekiem aicina dzīvnieku mīle un “Rimi” gardēde Ilze Jurkāne.

Ik dienu dzīvnieku patversmēs visā Latvijā nokļūst suņi un kaķi, kuri dažādu iemeslu dēļ ir palikuši bez saimniekiem – ir noklīduši, pamesti un dzīvo uz ielas, nesaņemot pienācīgu aprūpi. Dzīvnieku uzturēšanai atvēlētie līdzekļi patversmēs ir ierobežoti, bet patversmju iemītniekiem regulāri nepieciešama barība, smiltis, siksniņas, bļodas, rotaļlietas un citi produkti. Arī “Rimi”, atbalstot akciju, ziedos vienu tonnu privātās preču zīmes “Nutribalance” suņu un kaķu barību, lai pēc kampaņas beigām kopā ar pircēju ziedojumiem palīdzētu 17 dzīvnieku patversmēm visā Latvijā.

Labdarības kampaņas organizatori aicina ikvienu iesaistīties, ne tikai ziedojot, bet arī kļūstot par kampaņas vēstnešiem. Proti, ziedošanas brīdī “Rimi” veikalā fotogrāfijā iemūžinot savu labo darbu un ievietojot to savos sociālajos tīklos ar mirkļbirku #percziedopabaro, akcijas partneris “Mars Inc.” ir apņēmies par katru šādu fotogrāfiju ziedot vienu 100 gramu “Whiskas” mitro kaķu barības paciņu. Par šādiem vēstnešiem jau kļuvuši Latvijā pazīstami dzīvnieku mīļi un aizstāvji – mūziķis Justs Sirmais, žurnāliste Elita Veidemane, “Rimi” gardēde un TV personība Ilze Jurkāne, komiķis Edgars Bāliņš un citas personības, kas savos sociālo tīklu kontos publicējuši foto ar #percziedopabaro, lai arī šādi iepriecinātu kādu no patversmē mītošajiem dzīvniekiem.

Labdarības akcijai var ziedot “Rimi” veikalos izvietotajās speciālajās ziedojumu kastēs visā Latvijā, izņemot Rīgā esošos “Rimi Express” veikalus Merķeļa, Grēcinieku un Brīvības ielā 49/53, kā arī “Mini Rimi” Siguldā un “Mini Rimi” Rīgā, Bauskas ielā 120. Pēc akcijas noslēguma ziedojumi tiks nogādāti 17 dzīvnieku patversmēs visā Latvijā, atbalstot tajās mītošos dzīvniekus ar ikdienā nepieciešamām precēm.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas