Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt jaunus un izcilus cilvēkus «TOYP Latvia 2015» balvai 3

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) kopā ar “JCI Latvija” aicina nominēt jaunus un izcilus cilvēkus vecumā no 18 līdz 40 gadiem īpašai starptautiskai balvai “TOYP Latvia 2015” (“Ten Outstanding Young Persons” – desmit izcili jauni cilvēki), lai ikviens uzzinātu par izciliem un panākumiem bagātiem profesionāļiem. 

Kopumā iespējams pieteikt kandidātus desmit dažādām kategorijām: bizness, ekonomika, uzņēmējdarbība; politika, tieslietas, valsts pārvalde; akadēmiskā darbība; kultūra; ētika, vide bērnu tiesības, cilvēktiesības, miers pasaulē; filantropija, brīvprātīgais darbs; zinātnes, tehnoloģiju attīstība; personības pilnveidošana, izaugsme; inovācijas medicīnā. 

“Mums ir talanti un sasniegumi, par kuriem plašāka sabiedrība nezina. Vairāk un biežāk jāatceras, ka tieši cilvēki ir mūsu nākotne, kas virzīs valsti uz attīstību un izaugsmi. Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka esam tieši tik pat varoša nācija kā citas, tāpēc “TOYP Latvia 2015” ir balva, kas visai Latvijai demonstrē spēju būt izciliem, inovatīviem un veiksmīgiem,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. 

Nominantus aicina pieteikt, aizpildot un iesniedzot anketu, kuru var atrast www.toyp.lv. To parakstītu jāsūta uz adresi “TOYP Latvia 2015”, Strēlnieku iela 13-31, Rīga, LV-1010, vai arī parakstot un ieskanējot pa e-pastu info@toyp.lv

Pašreiz tiek veidota žūrija, kurā darbosies sabiedrībā atzīti profesionāļi no dažādām nozarēm. Savu dalību tajā jau ir apstiprinājuši Mārcis Auziņš, Normunds Bergs, Rūta Dimanta, Aivars Garančs, Igors Graurs, Aigars Rostovskis, Vitālijs Skrīvelis, Didzis Šmits. Žūrijas komanda tiksies jau 6.augustā, lai klātienē iepazītos ar pretendentiem un atlasītu desmit labākos kandidātus. Savukārt 26.augustā Jūrmalā, “Baltic Beach Hotel” notiks apbalvošanas ceremonija, lai pēc tam vienu no labākajiem kandidātiem virzītu cīņai par pasaules “TOYP” balvu. 

Labdarības projekts “TOYP Latvia 2015” organizē “JCI Latvia” sadarbībā ar LTRK ar mērķi veicināt jauniešu izglītošanos un iesaistīšanos pilsoniskās sabiedrības attīstību Latvijā, iedvesmojot ikvienu uz sasniegumiem savā izvēlētajā darbības jomā, būt labākiem līderiem, kā arī radīt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā. “JCI” izcilus jaunus cilvēkus pasaulē apbalvo jau no pagājušā gadsimta 50. gadiem. Starp apbalvotajām personām ir vairāki simti pasaulē pazīstamu cilvēku vairāk nekā no 50 valstīm – Nelsons Rokfellers, Geralds Fords, Benigno Augino, Elviss Preslijs, Džons Kenedijs un daudzi citi. 

TOYP balvas saņēmēji Latvijā: Pauls Irbins, Marianna Milovska, Solvita Kostjukova, Māris Čačka, Georgijs Surkovs, Reinis Zīļevs, Dace Neiburga, Marija Naumova, Inese Voika, Kristīne Strada-Rozenberga, Andris Gobiņš, Nellija Ločmele, Zane Bērziņa, Renārs Erts, Inese Šubēvica, Jānis Bērziņš, Viesturs Silenieks, Andris Nelsons, Jānis Domburs, Māris Verpakovskis. 

Junior Chamber International (JCI) ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas darbojas vairāk nekā 100 valstīs, apvienojot vairāk nekā 200 000 aktīvu biedru vecumā no 18 līdz 40 gadiem. JCI Latvijā tiek pārstāvēta kopš 1993. gada. Šobrīd JCI Latvia ir septiņas nodaļas: trīs Rīgā, pa vienai Cēsīs, Jelgavā, Liepājā un Daugavpilī, un vairāk kā 130 aktīvi biedri.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Marika

Forša balva, lai tik cilvēki nav kā vienmēr neaktīvi un piesaka cienīgus jauniešus ! Lai veicas, jaunieši ir mūsu nākotne !

pirms 4 gadiem, 2015.07.29 14:15

Latvijas ziņas