Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt savu ciemu kā 2.Latvijas Lauku kopienu parlamenta norises vietu

Biedrība "Latvijas Lauku forums" (LLF) aicina reģionu pārstāvjus pieteikt savu ciemu kā 2.Latvijas Lauku kopienu parlamenta norises vietu, kas 2015.gada jūnijā vēlas un spēj uzņemt pasākuma dalībniekus un iesaistīties tā organizācijā ciešā sadarbībā ar LLF, aģentūru LETA informē LLF.

2.Latvijas Lauku kopienu parlaments ir iespēja uzņemt vairāk nekā 250 lauku kopienu pārstāvjus, lauku attīstības ekspertus, politikas veidotājus un izpildvaras pārstāvjus no Latvijas un ārvalstīm.

Lauku kopienu parlamenta norises vietas izvēlē nozīmīgākā loma ir cilvēku aktivitātēm un radītajiem darbiem, īstenotajām iespējām mijiedarbībā vienam ar otru, dabu, kultūru, vietas vēsturi, pastāvošo un nākotnes iecerēm, nevis kultūras un dabas pieminekļu bagātībai teritorijā.

Lauku kopienu parlamenta organizatori meklē ciemu, kurā pasākuma organizēšanā iesaistītos tā iedzīvotāji, kultūras un pašvaldības darbinieki, uzņēmēji un citi vietējie vai ar vietu saistītie ļaudis - izmitinot dalībniekus, pārdodot saražoto produkciju, izrādot paveikto, iesaistoties kultūras pasākumos, atbalstot tehniskajā norisē, nostiprinot sadarbību vietējā mērogā un popularizējot teritoriju nacionālā un starptautiskā mērogā.

Pasākuma organizatori sagaida ciešu sadarbību, pasākuma koordinācijā ietverot gan tehnisko jautājumu risināšanu - norises telpas, naktsmītnes, ēdināšana, loģistika -, gan kultūras programmas veidošanu, iepazīstinot un dodot iespēju pasākuma dalībniekiem izbaudīt vietējās teritorijas "garšu" un identitāti.

Pasākuma mērķu sasniegšanai tiks piesaistīti ārējie finanšu resursi, popularizēti un izmantoti vietējie resursi (vietējā pārtika, pašdarbnieki, dalībnieku izmitināšana vietējās ģimenēs, kultūras mantojums utt.), kā arī nodrošināta pasākuma un vietas publicitāte nacionālā un starptautiskā mērogā.

Līdz šim 2015.gada parlamenta norises uzņemšanai pieteicies Jaunpils novads Zemgalē, Svētciems Vidzemē un Bebrene Latgalē, kuru pieteikumi ir spēcīgi un interesanti. Ar katru pieteikumu tiks iepazīstināti sociālo tīklu lietotāji, LLF biedri, Kopienu parlamenta padome un organizācijas vadība, kas, lai veiksmīgi izvēlētos pasākumam piemērotāko vietu, vērtēs vietas unikalitāti, iedzīvotāju aktivitātes vietas pieredzes un kultūras programmas nodrošināšanai, sasniedzamību, dažādu norises vietu sasaiti pasākuma laikā, dalībnieku izmitināšanas un ēdināšanas iespējas, tehnisko nodrošinājumu u.tml.

Izvēlētā norises vieta tiks paziņota 7.Latvijas kopienu spēlēs 2014.gada jūlijā, lai ar tās pārstāvjiem sāktu kopīgu sadarbību un turpmākā gada laikā kopīgi vienotos par veiksmīgu parlamenta norises sagatavošanu.

Pieteikuma vēstulē jānorāda ciema nosaukums un paredzamās norises vietas, svarīgākie dati par ciemu (iedzīvotāju skaits, attālums no Rīgas, iestādes, tehniskie resursi liela pasākuma norisei, ciemā esošās organizācijas, kolektīvi un citi), kā arī elektroniskas fotogrāfijas (vismaz viena). Kopienu parlamenta organizatori pēc pieteikuma vēstules saņemšanas sazināsies ar pieteicējiem, lai noskaidrotu papildu informāciju.

Pieteikšanās termiņš ir šī gada 31.maijs.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas