Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties jauniešu mentorus Jelgavā, Kuldīgā, Saldū un Tukumā

Biedrība «Mentor Latvia» izsludina pieteikšanos 2017. gada mentorpogrammām Jelgavā, Tukumā, Saldū un Kuldīgā. Pieteikšanās iespējama līdz nākamā gada 7. janvārim, informē programmas pārstāve Līva Rancāne. Pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski, aicināti mentori vecumā no 25 gadiem,

Kā norit mentorprogramma?

Katram jaunietim programmā tiek nodrošināts individuāls mentors. «Mentor Latvia» pirms programmas uzsākšanas veic individuālas intervijas gan ar mentoriem, gan jauniešiem, lai izveidotu pēc iespējas saderīgāku mentorpāri.

Mentorprogramma ilgst vienu gadu, mentoram un jaunietim tiekoties vismaz divas reizes mēnesī. Mentorprogramma paredz kabatas naudu dažādu izdevumu segšanai 168 eiro apmērā gadā. «Mentor Latvia» organizē arī kopīgus izglītojošus un radošus pasākumus jauniešiem un mentoriem. Savukārt programmas atbalstītāji sniedz iespēju mentoriem un jauniešiem apmeklēt dažādus kultūras un sporta pasākumus.

Kas ir mentors?

Mentors ir padomdevējs – pieaugušais, jaunieša atbalsta un uzticības persona vecumā no 25 gadiem. Mentors sniedz atbalstu jaunietim, uzklausot viņu, pavadot kopā laiku un palīdzot viņam labāk sagatavoties patstāvīgas dzīves uzsākšanai.

Svarīgi datumi

7. janvāris – pieteikšanās termiņš dalībai 2017. gada mentorprogrammā

Decembris un janvāris – intervijas ar potenciālajiem mentoriem, dokumentu pārbaude (Tukuma un Jelgavas mentorprogrammā)

Decembris, janvāris un februāris – intervijas ar potenciālajiem mentoriem, dokumentu pārbaude (Kuldīgas un Saldus mentorprogrammā)

11. februāris pulksten 18–20 – mentoru mācības (Kuldīgas un Saldus mentorprogrammā)

23. februāris – 2017. gada Kuldīgas un Saldus mentorprogrammas atklāšanas pasākums

3. marts pulksten 18–20 – mentoru mācības (Tukuma un Jelgavas mentorprogrammā)

16. marts – Tukuma un Jelgavas mentorprogrammas atklāšanas pasākums


Kontaktpersona jautājumiem par mentoru pieteikšanos: Ļubova Vasečko, «Mentor Latvia» reģionālā koordinatore (Lubova.Vasecko@mentor.lv, tālrunis 27063307).

«Mentor Latvia» ir nevalstiskā organizācija, kas sniedz praktisku un emocionālu atbalstu jauniešiem, palīdzot viņiem iepazīt veselīgu dzīvesveidu, iesaistot dažādās aktivitātēs un iepazīstinot ar reālām dzīves situācijām, tādējādi palīdzot sagatavoties patstāvīgai dzīvei. Mentorprogramma darbojas Rīgā, Tukumā, Saldū un Jelgavā, tās ideja nākusi no Zviedrijas. Ar pirmā Latvijas prezidenta mazmazdēla Aleksandra Čakstes iniciatīvu mentorprogramma kopš 2010. gada darbojas arī Latvijā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas