Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aktīvi turpinās balsojums par Zemgales labākajiem mediķiem; saņemts teju tūkstotis balsu

Ceturto reizi Zemgales iedzīvotāji aicināti nosaukt labākos medicīnas speciālistus, kas būtu pelnījuši saņemt apbalvojumus. Pērn zemgalieši nominācijām bija izvirzījuši 18 māsas, deviņas vecmātes un 20 ārstu palīgus, kā arī kopumā snieguši 73 balsojumus par ārstiem. Patlaban saņemto balsojumu skaits tuvojas tūktotim, vēsta Gada balvas medicīnā komunikācijas koordinatore Sabīne Zālīte.

«Pagājušajā gadā novērojām, ka īpaši aktīvi sabiedrības balsojumā piedalās Latvijas reģionu iedzīvotāji, daloties patiesi aizkustinošos stāstos par veselības aprūpes nozares speciālistiem,» stāsta Latvijas Māsu asociācijas prezidente Jolanta Zālīte. 

«Pērn saņēmām īpaši daudz balsu par ārstiem, ar kuriem pacienti saskaras visbiežāk. Tā kā balsojums norisinās elektrinoski, savukārt balsotāji biežāk ir gados vecāki cilvēki, aicinām jaunākos tuviniekus palīdzēt saviem radiem, lai kopīgi nobalsotu par saviem labākā mediķa kandidātiem,» aicina J.Zālīte. 

Ar Gada balvu medicīnā tiek godināti mediķi par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā, un to raksturo pasākumam izvēlētais moto «Dodot gaismu, sadegu».

Sabiedrības balsojums norisināsies līdz 19. janvārim mājaslapā www.gadabalvamedicina.lv, sniedzot iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam nobalsot par savu labākā mediķa kandidātu vairākās nominācijās.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas